Już 21 listopada! Przemoc w sztuce – wykład Zuzanny Janin

Akademia Mocy Kobiet prowadzona przez Centrum Praw Kobiet zaprasza na wykład Zuzanny Janin o przemocy w sztuce.

? Kiedy: 21 listopada godz. 18.00-20.00
? Gdzie: Centrum Praw Kobiet Piękna 66 a lok. 10…

Czy współcześni artyści obrazują przemoc, ten ukryty, wstydliwy obszar? W jaki sposób to robią? Zuzanna Janin, artystka sztuki wizualnej, doktora Sztuk Pięknych, a także – jak sama zaczęła o sobie mówić – surwiwalka przemocy domowej, opowie o tym bazując na twórczości m.in Nan Goldin, Emmy Sulkowicz, SIKSY, Santiago Sierry, a także swoim własnym.
?Reakcje na akcję #Metoo, ujawnianie przemocy w przestrzeni pracy, w aktywności społecznej czy wobec bliskich w przestrzeni domu rodzinnego; reakcje na przemoc, której ukrywaniu służą narzędzia kultury ?wstydu?, ?ciszy?, ?milczenia?, w zderzeniu z otwartą artykulacją współczesnej niezgody na systemowe uciszanie ofiar, kulturę gwałtu, tabu przemocy, znajdują odbicie we współczesnej sztuce wizualnej ? mówi Zuzanna Janin.
Spotkanie z artystką przybliży różnorodne działania związane z przemocą, manipulacją czy doświadczeniem osobistym w sztuce.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzanie obecności: tel. 22 622 25 17 lub mailem warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl

Imitrex Online
Buy Mobic
Tizanidine
Buy Motrin without Prescription

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii