LinkedIn- jak założyć profil? warsztat on-line

Centrum Praw Kobiet serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnym warsztacie on-line #AkademiaMocyKobiet pt. LinkedIn- jak założyć profil?
LinkedIn – międzynarodowy serwis społecznościowy, specjalizujący się w kontaktach zawodowo-biznesowych. Serwis założony w grudniu 2002 roku i uruchomiony w maju 2003 roku. W lutym 2021 r. portal LinkedIn miał 740 milionów użytkowników w 200 krajach
Termin: 12 września poniedziałek w godz. 18:00 – 21:00,
Forma: on-line -aplikacja zoom
Prowadząca: Elżbieta Gierczyńska – certyfikowana trenerka mentalna z Akademii Jakuba B. Bączka – Mental Power Ex Managerka. Posiada 20-letnie doświadczenie w rozwijaniu ludzi, żeby osiągali i przekraczali swoje cele zawodowe i życiowe. Jako trenerka mentalna wspiera rozwój zawodowy kobiet, artystów, menadżerów i specjalistów z różnych branż. Przeprowadza ludzi przez proces zmiany zawodowej i wzmacnia pewność siebie w życiu. Jej życiową misją jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z innymi ludźmi.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny!
*W przypadku nie zgłoszenia się wystarczającej liczby uczestniczek, zastrzegamy możliwość zmiany terminu lub odwołania warsztatu.
Wypełniając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Praw Kobiet zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)
Obowiązują zapisy na formularzu!
https://docs.google.com/…/137HrnhLAEo5AsBXXegHhbiM…/edit
Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii