17 listopada „MATKI-CÓRKI”

Akademia Mocy Kobiet prowadzona przez Centrum Praw Kobiet oraz Objazdowy Uniwersytet Powszechny im. I. Krzywickiej zapraszają na warsztaty ?MATKI-CÓRKI.

? Kiedy: 17 listopada godz. 15.00-18.00
? Gdzie: Centrum Praw Kobiet Piękna 66 a lok. 10

Relacje matek z córkami często bywają trudne i są jednym z najczęściej pojawiających się tematów w gabinetach i grupach terapeutycznych. Opierają się nierzadko na złości i żalu, brakuje w nich empatii i zrozumienia. Tymczasem wpływ matek na córki wydaje się być głęboki – jest przecież fundamentem, na którym kobieta buduje swoje przyszłe relacje, samoocenę, wyobrażenie o kobiecości.
Celem warsztatu jest wyposażenie uczestniczek w narzędzia do budowania relacji matka ? córka w inny, nowy sposób. Warsztaty są podzielone na trzy części, zatytułowane kolejno ?Słowo?, ?Emocje?, ?Działanie? i przeprowadzą kobiety przez słowa, myśli, treści intelektualne, stojące za nimi emocje do podjęcia próby określenia na nowo relacji z matką i przywrócenia im należnego miejsca.

Prowadzenie Elżbieta Chowaniec: Dramaturżka i dramatopisarka, dziennikarka ze specjalizacją filmową. Zadebiutowała sztuką ?Gardenia? (prapremiera 2007 .), która została przetłumaczona na język węgierki, rosyjski, rumuński, opublikowana w kilku antologiach współczesnego dramatu polskiego. Została też wystawiona na Słowacji, Węgrzech oraz w Rumunii.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzanie obecności tel. 226222517 lub mailem warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl

Norflex Online
Buy Maxalt
Buy Skelaxin Online
Cafergot

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii