10 listopada, Jak twórczo rozwiązywać problemy

Akademia Mocy Kobiet prowadzona przez Centrum Praw Kobiet zaprasza na bezpłatny warsztat z kreatywności ?To samo, ale inaczej – jak twórczo rozwiązywać problemy”

? Kiedy: 10 listopada godz. 10.00-15.00
? Gdzie: Centrum Praw Kobiet Piękna 66 a lok. 10

Każda z nas jest kreatywna – bez tego nie umiałybyśmy rozwiązywać problemów, dobrze gotować, bawić się z dziećmi czy robić na drutach. Ale czasem czujemy, że nasze twórcze zdolności są jakoś zablokowane, że mogłybyśmy robić więcej, z większą radością i swobodą, ale coś przeszkadza.

Jeśli chciałabyś rozbudzić swoją kreatywność, zrozumieć, co – w Twoim przypadku – może być przeszkodą, by rozwinąć skrzydła, nauczyć się, jak bardziej twórczo zmagać się z wyzwaniami codzienności, rozwijać swoje pasje i talenty ? warsztat jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy kobiety w różnym wieku!

Warsztat prowadzi Katarzyna Wilczek ? absolwentka Szkoły Psychoterapii Ośrodka Intra w Warszawie oraz Studium Wiedzy o Problemach Alkoholowych, członkini Polskiego Towarzystwa Psychologii Analitycznej. Z Centrum Praw Kobiet współpracuje od 2015 roku.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzanie obecności tel. 226222517 lub mail. warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl

Skelaxin Online
Buy Tylenol
Buy Indometacin Online
Buy Zanaflex without Prescription

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii