Matronat CPK: Przedsiębiorcza Kobieta

Przedsiębiorcza Kobieta to ogólnopolskie wydarzenie organizowane przez Studenckie Forum Business Centre Club. W pierwszej edycji zorganizowanej całkowicie online ma formę cyklu spotkań, które skupiają ambitne kobiety w różnym wieku ? od studentek dopiero rozpoczynających swoją drogę zawodową, po aktywne bizneswoman pragnące rozszerzać swoje horyzonty.

Każda edycja skupia ambitne kobiety zorientowane na osiągnięcie sukcesu, stwarzając im możliwość wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów biznesowych. Motywujące wystąpienia, inspirujące prelegentki i przyjazna atmosfera ? tak właśnie wyglądają spotkania przedsiębiorczych kobiet!

Serdecznie zapraszamy na największą, ogólnopolską konferencję pt. „Maraton z Przedsiębiorczą Kobietą ? wystartuj po sukces?.

6 dni – 12 prelegentek – 6 bloków tematycznych, a wszystko po to, by każda z nas mogła znaleźć coś dla siebie – zaczynając na biznesie, a kończąc na sukcesie, po drodze zahaczając o kwestie motywacji, psychologii oraz związane z rozwojem osobistym.

Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego – Estee Lauder ? to motto, które przyświeca każdej Przedsiębiorczej Kobiecie!

Zachęcamy do obserwowania profilu Projektu oraz kliknięcia ?wezmę udział? lub ?zainteresowany/a?, aby być na bieżąco: https://www.facebook.com/events/599798693954064/.”

Skelaxin Online
Buy Tylenol
Buy Zanaflex Online
Buy Aceclofenac without Prescription

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii