Oddział w Gdańsku zaprasza na bezpłatny WARSZTAT PANOWANIA NAD STRESEM

Gwałtowne zmiany zachodzące wokół nas, balansowanie między pracą a rodziną, oczekiwania, którym staramy się sprostać ? te oraz wiele innych elementów wywołują u nas poczucie ciągłego napięcia. Stres jest naturalną reakcją, jednak jego przewlekłe działanie jest wyniszczające dla organizmu. Obniżenie poziomu stresu poprawia nasze samopoczucie, pozwala efektywniej działać i jest ważnym elementem dbania o zdrowie psychiczne.

PROGRAM: Podczas warsztatu uczestniczki dowiedzą się:

  • czym dokładnie jest stres;
  • w jaki sposób stres wpływa na ciało i umysł;
  • jakie są metody relaksacji;
  • które z tych metod można z powodzeniem stosować samodzielnie.

UWAGA: W trosce o wygodę uczestniczek zalecamy ubranie rzeczy, które są wygodne i nie krępują ruchów.

KTO PROWADZI:

Martyna Rajchert Absolwentka kierunku psychologia na Uniwersytecie Gdańskim, gdzie ukończyła ścieżki psychologii organizacji i zarządzania oraz psychologii międzykulturowej i rodzaju. Umiejętności prowadzenia warsztatów doskonaliła podczas rocznej Akademii Trenera. Jako jeden z założycieli stowarzyszenia ?Dziecko bez reklamy? tworzyła i przeprowadzała warsztaty w Gdańskich szkołach. Obecnie zajmuje się między innymi zagadnieniami związanymi ze stresem i poprawą jakości życia. Czerpie z różnych nurtów psychologicznych, aby znaleźć optymalne rozwiązania. W zajęciach warsztatowych najbardziej lubi możliwość swobodnej wymiany wiedzy i doświadczeń.

? KIEDY: czwartek, 26 kwietnia, godz.: 17:30-19:30
? GDZIE: Centrum Praw Kobiet ? Oddział w Gdańsku, ul. Gdyńskich Kosynierów 11, 80-866 Gdańsk
?ZAPISY: osobiście w biurze CPK Gdańsk lub poprzez e-maila, cpk_gdansk@cpk.org.pl lub tel. 58 341 79 15, WSTĘP WOLNY. Ilość osób w grupie jest ograniczona do 15 osób, o uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Maxalt Online
Buy Cafergot
Buy Toradol Online
Buy Aceclofenac without Prescription

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii