Oferta pracy – Gdańsk

Jesteśmy jedną z najstarszych organizacji pozarządowych w Polsce, która działa na rzecz równego statusu kobiet i mężczyzn oraz przeciwdziałania wszelkim formom przemocy wobec kobiet (fizycznej, psychicznej, seksualnej i ekonomicznej) w każdej sferze życia. W naszej codziennej działalności łączymy różne formy aktywności. Udzielamy kompleksowego wsparcia (konsultacje prawne, psychologiczne, socjalne, psychiatryczne, asysta w sądach) kobietom, które doświadczają przemocy lub dyskryminacji; staramy się wpływać na kształt prawa i jego stosowanie, edukujemy oraz przeciwdziałamy stereotypom.

Jeżeli podzielasz wartości związane z prawami kobiet i chcesz przyczynić się swoją wiedzą i doświadczeniem do przeciwdziałania przemocy wobec nich w dużej, uznanej organizacji pozarządowej, zapraszamy do aplikowania na stanowisko: Tłumacz_ka polsko- ukraińska.

Zadania:

Tłumacz_ka ustna_y odpowiada za ułatwienie komunikacji podczas szkoleń, warsztatów oraz konsultacji wstępnych, porad psychologicznych, prawnych, socjalnych, psychiatrycznych. Tłumacz_ka będzie regularnie uczestniczył_a w poradach oraz szkoleniach, warsztatach w celu tłumaczenia. W razie potrzeby tłumacz_ka zapewni również tłumaczenie pisemne. Tłumacz_ka będzie odpowiedzialna_y za wszelkie inne powierzone obowiązki.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka polskiego i ukraińskiego.
  • Wcześniejsze doświadczenie w tłumaczeniu w mowie i w piśmie.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Umiejętności komunikacyjne, zarówno ustne, jak i pisemne (polsko-ukraiński).
  • Umiejętności miękkie związane z empatią i inteligencją emocjonalną.
  • Umiejętność pracy zespołowej.

Mile widziane:

  • Referencje z wcześniejszych miejsc pracy.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie, umowę o współpracę,
  • możliwość uczestnictwa w specjalistycznych szkoleniach/ warsztatach z zakresu przeciwdziałania przemocy,
  • przestrzeń do pracy w naszym oddziale w Gdańsku,
  • szansę realnego wpływu na poprawę losu kobiet,
  • wsparcie merytoryczne doświadczonego i zaangażowanego zespołu, w tym Koordynatorki programu pomocowego,

Czekamy na Twoje CV w formacie pdf wraz z uzasadnieniem w kilku zdaniach, dlaczego chciałabyś/chciałbyś zaangażować się w działalność Centrum Praw Kobiet do 24.08.2022 r. Aplikacje wyślij na adres: aleksandra.mosiolek@cpk.org.pl. Jednocześnie miej proszę na uwadze, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Jeśli masz jakieś pytania dot. ogłoszenia, skontaktuj się z nami pisząc na adres: (cpk_gdansk@cpk.org.pl).

Pamiętaj o dołączeniu klauzuli ze zgodą na przetwarzanie Twoich danych na potrzeby rekrutacji.

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii