Oferta pracy – Poznań

Fundacja Centrum Praw Kobiet – oddział w Poznaniu poszukuje Specjalistki ds. Administracji / Osoby Pierwszego Kontaktu:
OBOWIĄZKI:
– obsługa sekretariatu: obsługa przychodzących połączeń telefonicznych oraz rejestracja klientek pojawiających się osobiście
– obsługa poczty i skrzynki e-mail poznańskiego oddziału
prowadzenie dokumentacji klientek
– tworzenie i koordynacja grafików pracy wolontariuszy
– współpraca z przedstawicielami Miasta Poznania
– wsparcie koordynacji projektów
– opisywanie faktur
KWALIFIKACJE:
– wykształcenie wyższe
– identyfikacja z wartościami i misją Centrum Praw Kobiet
– wysoko rozwinięta empatia
– sumienność i samodzielność
– dobra organizacja pracy
– znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
– atutem będzie znajomość lub doświadczenie w zakresie prawa administracyjnego
OFERUJEMY:
• wynagrodzenie w kwocie 3500 zł netto (4650,82 zł brutto)
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat lub pół etatu
• młody, dynamiczny, ściśle współpracujący zespół i dobrą atmosferę
• możliwości rozwoju (udział w szkoleniach i poszerzanie swoich kompetencji)Zgłoszenia z listem motywacyjnym i CV prosimy wysyłać na cpk_poznan@cpk.org.pl
Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii