Polska marka kosmetyków naturalnych Miya Cosmetics wspiera CPK

Polska marka kosmetyków naturalnych Miya Cosmetics wspiera Centrum Praw Kobiet. W ramach akcji #JestemGotowa, 10% ze sprzedaży specjalnie skomponowanych zestawów Miya zostanie przeznaczone na działania Fundacji. Wybrane zestawy są dostępne na stronie miyacosmetics.com. Akcja potrwa do 31 lipca 2019.

 

Pomysł na nawiązanie współpracy i aktywne wsparcie Centrum Praw Kobiet jest naturalnym nawiązaniem do filozofii marki. MIYA Cosmetics jest dla każdej kobiety, która pragnie czuć się i wyglądać pięknie szybko i bez wysiłku, by czas przeznaczyć na realizację planów.

#JestemGotowa to manifest marki, którego zadaniem jest dodać energii i odwagi do spełniania marzeń. Bowiem nic tak nie poprawia samopoczucia jak świadomość, że dobrze wyglądamy. Piękny start w nowy dzień, wzmocnienie poczucia sprawczości i pewności siebie jest doskonałym uzupełnieniem działań Fundacji Centrum Praw Kobiet, która zapewnia pomoc prawną, socjalną i doradztwo zawodowe.

 

Wszystkie kosmetyki Miya Cosmetics stworzone zostały na bazie naturalnych, skutecznych składników aktywnych. Są odpowiednie dla wegan i wegetarian, mogą być stosowane przez kobiety w ciąży, w celu utrzymania dobrej kondycji i wyglądu skóry.

Buy Imitrex
Buy Toradol Online
Zanaflex
Buy Aceclofenac without Prescription

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii