9, 16,23.09.2019 Kobieta NA RYNKU PRACY – cykl warsztatów z aktywizacji zawodowej/KOLEJNA EDYCJA

Działająca przy CPK Akademia Mocy Kobiet oraz kancelaria Linklaters zapraszają kobiety, które po raz pierwszy szukają zatrudnienia, po przerwie chcą wrócić na rynek pracy jak i te, które myślą o zmianie pracy na cykl warsztatów ?KOBIETA NA RYNKU PRACY?.Warsztaty ?KOBIETA NA RYNKU PRACY? odbywały się już w naszej Akademii w marcu br. ? z uwagi na ogromne zainteresowanie powtarzamy ?

? Kiedy: 9, 16,23 maja godz. 17.00-20.30
? Gdzie: Centrum Praw Kobiet Piękna 66 a lok. 10

Udział w warsztatach pozwoli Ci:
Sprecyzować posiadane umiejętności, określić predyspozycje oraz indywidualne cele zawodowe w odniesieniu do sytuacji życiowej w jakiej się znajdujesz,
? opracować dokumenty aplikacyjne (CV i list motywacyjny) niezbędne przy ubieganiu się o pracę,
? wziąć udział w symulacji rozmowy z pracodawcą w sprawie pracy ? autoprezentacja
? zapoznać się z obecnymi trendami na polskim rynku pracy, oczekiwaniami pracodawców i metodami skutecznego poszukiwania pracy,
? stworzyć indywidualny planu aktywizacji zawodowej .

Program i harmonogram warsztatów
9.05.19 ? Na pierwszym warsztacie określimy oczekiwania, potrzeby i obawy związane poszukiwaniem, bądź zmianą pracy w odniesieniu do indywidualnych doświadczeń każdej z uczestniczek. Przy pomocy analizy SWOT i kwestionariusza predyspozycji zawodowych pomożemy Wam określić mocne i słabe strony, a także realne cele zawodowe. Na tej podstawie uczestniczki będą proszone o przygotowanie swoich autoprezentacji .

16.05.19 ? Drugi warsztat będzie poświęcony stworzeniu indywidualnych dokumentów aplikacyjnych ( CV oraz listu motywacyjnego) niezbędnych w poszukiwaniu pracy. Na tym warsztacie ponadto wykorzystując przygotowane uprzednio autoprezentacje, przeprowadzimy symulacje rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą.

23.05.19 ? Trzeci warsztat będzie poświęcony sytuacji na rynku pracy w Polsce. Zostaną omówione obecne trendy, zapotrzebowanie oraz metody skutecznego poszukiwania zatrudnienia. Dla każdej z uczestniczek warsztatów zostanie stworzony indywidualny (ogólny) plan aktywizacji zawodowej w oparciu o określone preferencje i realne możliwości.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o przemyślane zapisy, tak, by nie zamykać drogi do warsztatów paniom, które ich potrzebują.

Zapisy po tel. 226222517 lub mailem warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl

Przy zapisie niezbędne jest podanie kontaktowego numeru telefonu.

Prowadzenie: dr Joanna Jasińska ? dr socjologii, dyplomowana doradczyni zawodowa, członkini zespołów badawczych na Uniwersytecie Warszawskim, stypendystka Ohio State University i University of Michigan, wykładowczyni uniwersytecka.

Tylenol Online
Buy Cafergot
Motrin
Buy Indometacin without Prescription

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii