Pomysły na sesję zdjęciową

Na zajęciach z trenerką Taisią Zhebryk młodzież generowała pomysły na sesję zdjęciową, analizowała pozy, omawiała szczegóły i pracowała nad mimiką podczas pozowania. Każdy stworzył szczegółowy obraz do sesji zdjęciowej w plenerze i w pomieszczeniach na Pintereście, wraz z pozami, akcesoriami, szczegółami i ubraniami. Umówiliśmy się, że w razie potrzeby pożyczymy sobie część obrazu. Ale wiemy, że to, co pasuje mi, może nie pasować komuś innemu. Każda osoba jest wyjątkowa, dlatego należy podkreślać swoje „najważniejsze momenty”, unikając kopiowania i pozostając wyjątkowym i niepowtarzalnym. To przejaw miłości własnej.

Kolejnym ważnym tematem, który został poruszony, były obszary odpowiedzialności, na co i na kogo można wpływać, a co jest poza obszarem naszego wpływu. Pomaga ustalić priorytety i skupić się na sobie, swoich działaniach, swoim rozwoju.

Uczymy się czuć się pięknymi, pewnymi siebie, godnymi szacunku na naszych spotkaniach. A także być przyjaciółmi, bo przez ten czas w grupach wytworzyła się przyjazna atmosfera.

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii