Gra transformacyjna oparta na autorskiej talii MAK „Magic Flower”

Na jednym ze spotkań z młodzieżą zagrali w grę transformacyjną opartą na autorskiej talii MAK „Magic Flower” opracowanej przez naszą trenerkę Victorię Husak, która pozwala na ekologiczną i bezpieczną pracę z tematem tabu kobiecej seksualności we wszystkich jej przejawach.

A innym razem spotkanie było metaforycznie podobne do tego, jak w starożytności kobiety gromadziły się wokół ognia i opowiadały historie o uzdrowieniu. Każda z nich skomponowała psychoterapeutyczną baśń „Czarodziejski kwiat”, która pozwala zgłębić własną kobiecość, poszerzyć rozumienie seksualności, przemienić trudne doświadczenia z przeszłości, a także pomaga odkryć własną głębię i instynktowną naturę.

Miłość własna to życie według TWOICH wartości. Wartości decydują o tym, jakim chcesz być człowiekiem, jak chcesz traktować siebie, innych i świat, jakim znaczeniem chcesz wypełnić swoje życie. Zrozumieliśmy to dzięki grze H. Stanleya „Lekcje życia”, w której uczestnicy dokonywali metaforycznych „zakupów” ważnych dla nich rzeczy, ćwicząc umiejętność podejmowania decyzji i dokonywania wyborów zgodnie z własnymi wartościami, a nie narzuconymi z zewnątrz .

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii