Warsztat z wyznaczania granic dla nastolatek

EDIT z dnia 28.06.2021 r. Przedłużamy zapisy na warsztaty do 29.06! Link do zapisów znajdziecie w opisie wydarzenia poniżej. Czekamy na Was!

Chcesz dowiedzieć się jak to jest z tą zgodą na seks, jak wyznaczać granice w relacjach oraz czym jest przemoc seksualna i jak na nią reagować? Przyjdź na warsztaty dla dziewczyn w wieku 15-19 lat organizowane przez Fundację Centrum Praw Kobiet w Gdańsku w środę 30 czerwca 2021 r.

Podczas warsztatów porozmawiamy o:
👉wyznaczaniu granic
👉dojrzałości psychoseksualnej
👉kwestii zgody
👉normach partnerskich, indywidualnych i prawnych
👉metodach radzenia sobie z doznaniem przemocy seksualnej  

Dzięki udziałowi w warsztatach będziesz wiedziała więcej o swoich prawach seksualnych, nauczysz się jak stawiać granicę, wzmocnisz swoją asertywność w relacjach i poznasz ludzi, którzy mają takie same pytania i wątpliwości jak Ty! Porozmawiamy w niezobowiązującej, komfortowej i otwartej przestrzeni, w której szanujemy swoje poglądy i wartości.   Warsztaty poprowadzą dwie specjalistki Fundacji Centrum Praw Kobiet, psycholożki zajmujące się m.in. przemocą seksualną, edukatorki antydyskryminacyjne i antyprzemocowe: Marta Typa i Magdalena Nowacka.  

Zapisy na warsztaty odbywają się internetowo, wystarczy wypełnić formularz, który znajduje się tutaj. Na warsztaty możesz zapisać się do 28 czerwca. O udziale w warsztacie decyduje kolejność zgłoszeń. Udział jest bezpłatny.

Chcesz otrzymać przypomnienie o wydarzeniu? Dołącz do niego na Facebook!

Jeśli nie masz jeszcze 18 lat to po wysłaniu zgłoszenia otrzymasz formularz zgody rodziców/opiekunów na udział w nim. Żeby wziąć udział w warsztatach koniecznie przynieść ze sobą podpisany formularz! W razie jakichkolwiek pytań napisz do koordynatorki projektu Aleksandry Brody (wolontariat_gdansk@cpk.org.pl)  

Wydarzenie organizowane dzięki środkom z FemFund Funduszu Feministycznego

.

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii