Jak wspierać dziecko w sytuacji rozwodu/rozstania rodziców? // Warszawa // 14 października

Centrum Praw Kobiet serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnym warsztacie zdalnym Akademii Mocy Kobiet pt. Jak wspierać dziecko w sytuacji rozwodu/rozstania rodziców?

Termin 14.10.2023, sobota, godz. 17:00-19:00

Szkolenie: on-line na platformie zoom
 
Trenerka: Aga Sugier – absolwentka Wydziału Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji UW oraz Wydziału Psychologii SWPS. Skończyła dwuletni staż terapeutyczny organizowany przez Stowarzyszenie OPTA, Fundację Dajemy Dzieciom Siłę oraz Młodzieżowy Ośrodek Profilaktyki i  Psychoterapii MOP. W szkole trenerów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego zdobywała doświadczenie oraz umiejętności trenerskie. Przez kilka lat była związana ze Stowarzyszeniem OPTA, gdzie prowadziła warsztaty z profilaktyki uzależnień, przemocy oraz integracji zespołów klasowych, pracując z radami pedagogicznymi oraz rodzicami. Odbyła 2-letni staż w Centrum Psychoterapii w Warszawie.Współtworzyła miejsce przyjazne dla młodych mam, gdzie przez kilka lat prowadziła warsztaty rozwojowe dla kobiet.

Od ponad 20 – stu lat jest “zawodowym pomagaczem”, dodatkowo swoje doświadczenia zawodowe zdobywała w domu dziecka,  prowadząc grupy socjoterapeutyczne dla dzieci i młodzieży z rodzin dysfunkcyjnych czy w poradni psychologiczno-pedagogicznej.  Obecnie pracuje jako psycholożka w Fundacji Centrum Praw Kobiet  oraz w szkole Montessori.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny!
Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii