Wielka Aukcja Charytatywna na rzecz Centrum Praw Kobiet

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w Wielkiej Charytatywnej Aukcji na rzecz Centrum Praw Kobiet?

>>> LICYTACJE <<<

>>> DOŁĄCZ DO WYDARZENIA I BĄDŹ NA BIEŻĄCO <<<

Do wylicytowania piękne przedmioty oraz atrakcyjne usługi przekazane przez Darczyńców ? Lokalnych, Trójmiejskich Artystów i Restauratorów, Wytwórców, Twórców, Usługodawców, Rzemieślników… ???

Aukcja, z której całkowity dochód zostanie przekazany Centrum Praw Kobiet – Oddział Gdańsk odbędzie się za pośrednictwem platformy Allegro Charytatywni. Trwać będzie od 20 do 25 lipca.

?Jeżeli chcesz wziąć udział w licytacji charytatywnej, nie musisz zakładać nowego konta. Możesz zalogować się danymi Twojego konta w Allegro.

Skąd pomysł na aukcję? Czerpiąc z 760-letniej tradycji handlowej Gdańska (już za chwilę 760 Jarmark Dominikański) zapragnęliśmy utworzyć most łączący kupieckie zwyczaje i nowoczesny mikrobiznes, pomagając jednocześnie kobietom, które (osobiście lub jako przedsiębiorczynie) najmocniej odczuwają skutki trwającej pandemii. Inicjatorami aukcji są Olivia Business Centre oraz Amazon. Projekt wspiera #O4Flow; pierwszy w Polsce coworking stworzony przez kobiety z myślą o kobietach, zlokalizowany w OBC w Gdańsku. Nie mogło być inaczej, bowiem misją #O4Flow jest wzmacnianie kobiecych talentów oraz biznesów. Zwłaszcza teraz, w okresie okołopandemicznym, swoje aktywne działanie #O4Flow kieruje w stronę grupy najbardziej wrażliwej, jaką okazały się kobiece mikroprzedsiębiorstwa.

Norflex Online
Buy Skelaxin
Celebrex
Buy Robaxin without Prescription

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii