Zapraszamy 11 stycznia na warsztat PRACA Z POCZUCIEM WINY

Akademia Mocy Kobiet zaprasza na pierwszy warsztat rozwojowy w Nowym Roku!

Praca z poczuciem winy to warsztat, na którym nauczysz się w jaki sposób zadbać o wolność emocjonalną i zacząć żyć w zgodzie ze sobą zamiast poświęcać się dla innych i zmuszać do robienia rzeczy, na które nie mamy ochoty.

WSTĘP WOLNY!

DLA KOGO:

  • masz poczucie, że w Twoim życiu jest zbyt dużo poświęceń i zmuszania się?
  • masz wrażenie, że Twoje potrzeby nie są tak ważne dla innych jakbyś chciała?
  • masz przekonanie, że się nie liczysz i jesteś ostatnią osobą, która może coś dla siebie zrobić albo chcieć, bo zadbanie o siebie uruchamia nieznośne wyrzuty sumienia?

Wszyscy czasem tak czujemy… Poznaj sposoby na to, by uwolnić się od przytłoczenia poczuciem winy, odkryć własne granice i zacząć dbać o siebie bez konieczności buntowania się przeciwko innym ludziom.

PROGRAM:

  • Jaki mechanizm psychologiczny tworzy poczucie winy;
  • Przekonania napędzające poczucie winy;
  • Destruktywne konsekwencje życia w poczuciu winy;
  • Czym jest Nonviolent Communication i w jaki sposób korzystać z niego w pracy z transformacją poczucia winy w konstruktywne działanie oraz jak słuchać obwiniania tak by przestać brać te słowa do siebie.

? KIEDY: czwartek, 11 stycznia, 18-20
? GDZIE: Fundacja Centrum Praw Kobiet, ul. Piękna 66A lokal 10, 5 piętro, Warszawa
?ZAPISY: online: kliknij tutaj lub e-mail: warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl lub telefonicznie 22 622 25 17.)* Ilość osób w grupie jest ograniczona, o uczestnictwie w treningu decyduje kolejność zgłoszeń. Warsztaty są bezpłatne.

KTO PROWADZI:

Łukasz Bieliński to trener Needs Based Transformation, dyplomowany Coach, praktyk Nonviolent Communication (NVC), a przede wszystkim człowiek głęboko dedykowany odkrywaniu wolności, autentyczności i życia w zgodzie ze sobą. Jest w procesie certyfikacji na trenera NVC. Ta metoda jest dla niego nie tylko możliwością wyrażania swoich potrzeb i pragnień w sposób, który nie rani innych i nie powoduje niepotrzebnych konfliktów, lecz także podróżą w głąb siebie i uzdrowieniem tych aspektów swojej osobowości, które nadal cierpią, bowiem ich potrzeby nie zostały usłyszane lub są wypierane. NVC to dla niego filozofia życia, która pokazuje jak zmienić podejście, by być bliżej ze sobą i z innymi.

Łukasz skutecznie pomaga w skontaktowaniu się ze sobą i rozwiązaniu konfliktów wewnętrznych. W bezpieczny sposób prowadzi w zapomniane miejsca, pozwala na wyrażanie emocji i zobaczeniu w nich ukrytych informacji o sobie samym. Jednocześnie uczy jak w empatyczny sposób, z mądrością komunikować się z innymi i tworzyć piękne relacje oparte na współczuciu i zrozumieniu siebie na wzajem.

O NAS: Warsztat odbywa się w ramach projektu Fundacji, Akademii Mocy Kobiet. W programie Akademii
znajdziesz interesujące warsztaty, które poruszają i inspirują do odnajdywania nowych rozwiązań, pozwolą poznać i rozwinąć umiejętności. Więcej informacji na www.cpk.org.pl

 *W przypadku nie zgłoszenia się wystarczającej liczby uczestniczek, zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu lub odwołania treningu.

Motrin Online
Buy Indometacin
Buy Topamax Online
Emla

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii