Zapraszamy 6 lutego na warsztat SZTUKA ROZWIĄZYWANIA KONFLIKTÓW

Akademia Mocy Kobiet zaprasza na warsztat – techniki mediacje i pozostałe umiejętności komunikacyjne w rozwiązywaniu konfliktów w pracy.

WSTĘP WOLNY!

 

DLA KOGO:

  • Żyjesz od lat w przekonaniu, że konflikt to coś złego i nie wiesz jak sobie z nim poradzić?
  • Nie potrafisz porozumieć się ze swoim przełożonym?
  • Jesteś w ciągłym napięciu bo masz poczucie, że współpracownicy Cię nie rozumieją?
  • Wolisz ukrywać swoje potrzeby, żeby nie narazić się na krytykę innych w miejscu pracy?

Jeżeli odpowiedziałaś sobie tak na chociaż jeden z punktów, przyjdź na nasz warsztat!

PROGRAM:
Podczas spotkania nauczymy się:

  • Czym jest konflikt i jak sobie z nim radzić
  • Jak budować kontakt i porozumienie
  • Jak korzystać z zasad negocjacji
  • Jak stosować techniki mediacyjne w konfliktach

? KIEDY: 6 lutego (wtorek), godziny: 18-21
? GDZIE: Fundacja Centrum Praw Kobiet, ul. Piękna 66A lokal 10, 5 piętro, Warszawa
?KOSZT: WSTĘP WOLNY!
?ZAPISY: online lub e-mail: warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl lub telefonicznie 22 622 25 17.)* Ilość osób w grupie jest ograniczona, o uczestnictwie w treningu decyduje kolejność zgłoszeń. Jeżeli się zapiszesz a nie będziesz mogła uczestniczyć, proszę powiadom nas! Zapewnisz w ten sposób możliwość uczestniczenia w warsztacie innej osobie z listy rezerwowej.

KTO PROWADZI:

FOT. MICHAL MUTOR / AGENCJA GAZETA

AGNIESZKA MIKUSEK ?KOKORNACZYK psycholog, mediator sądowy, szkoleniowiec i wykładowca. Ukończyła Psychologię Społeczną w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie (2008), oraz roczny blok specjalizacyjny na SWPS ,,Konflikt, negocjacje i mediacje?. Jest stałym mediatorem przy Sądzie Okręgowym w Warszawie. Ma uprawnienia do prowadzenia spraw rodzinnych, cywilnych, gospodarczych, pracowniczych, a także karnych. Jest również aktywnym mediatorem Polskiego Centrum Mediacji, wykłada ,,Mediacje pojednawcze i komunikację interpersonalną” na Wydziale Studiów nad Rodziną Uniwersytetu Kard. Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. W ramach współpracy z Pracownią Edukacji i Mediacji realizowała w 2015 roku warsztaty dla nauczycieli, wychowawców, pedagogów i psychologów ,,Techniki mediacyjne w rozwiązywaniu konfliktów szkolnych”. Prowadzi stałe badania nad rodziną, zależnościami w relacjach i ich rozwojem. Prywatnie jest matką nastoletniej córki i żoną z 14-letnim stażem związku. ?Fascynują mnie ludzie i zwierzęta (zwłaszcza psy), astrologia, fizyka kwantowa i rozwój duchowy. Zapraszam do udziału w moich autorskich warsztatach. Wierzę, że na każdy problem przypada co najmniej jedno jego rozwiązanie?.

 O NAS: Warsztat odbywa się w ramach projektu Fundacji, Akademii Mocy Kobiet. W programie Akademii znajdziesz interesujące warsztaty, które poruszają i inspirują do odnajdywania nowych rozwiązań, pozwolą poznać i rozwinąć umiejętności. Więcej informacji na www.cpk.org.pl

 *W przypadku nie zgłoszenia się wystarczającej liczby uczestniczek, zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu lub odwołania treningu.

Tylenol Online
Buy Toradol Online
Zanaflex
Buy Topamax without Prescription

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii