Zrozumieć dziecko // 20.11, Warszawa

Uwaga, nastąpiła zmiana – wydarzenie odbędzie się online!

„Czego się Jaś nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał”, „Co wolno wojewodzie…”, „No, wrodził się w tatusia”… Ile znasz przysłów, powiedzonek i życiowych mądrości dotyczących wychowania? Na ile im ulegasz? Co to dla CIEBIE znaczy wychowywać dziecko? Co jest w tym najtrudniejsze, a co najbardziej radosne? Jakie masz sposoby na pokonywanie problemów? Są skuteczne? Chcesz spróbować czegoś innego? Jeśli tak, zapraszamy na warsztaty. Będziemy przyglądać się naszym dzieciom i nam jako mamom. Stawiać pytania i wspólnie szukać odpowiedzi. Bo dziecko to nie mikser ani sokowirówka – nie ma żadnej instrukcji obsługi ani żadnego algorytmu, którego można się nauczyć, żeby wszystko chodziło jak w zegarku. A jednak dziecka się trzeba nauczyć – i to robimy od chwili, gdy przyszło na świat, ilekroć staramy się je zrozumieć. I temu poświęcone są nasze warsztaty.

Prowadząca: Katarzyna Wilczek – absolwentka Szkoły Psychoterapii Ośrodka Intra w Warszawie, Studium Wiedzy o Problemach Alkoholowych oraz czteroletniego szkolenia z psychologii jungowskiej. Członkini Polskiego Towarzystwa Psychologii Analitycznej. Z Centrum Praw Kobiet współpracuje od 2015 roku.

Koszt: Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

Godziny: 10:00 – 15:00
Termin: 20.11

ZAPISY: https://forms.gle/kN7M9DxYr1QxvxdF9

*W przypadku nie zgłoszenia się wystarczającej liczby uczestniczek, zastrzegamy możliwość zmiany terminu lub odwołania warsztatu.*Ilość osób w grupie jest ograniczona, o uczestnictwie w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.
Zasady bezpieczeństwa:

  • przed warsztatem zostanie przeprowadzona ankieta zdrowotna
  • zapewniamy płyn do dezynfekcji rąk
  • prosimy o posiadanie maseczek

Na warsztaty zapraszamy osoby zaszczepione.

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii