Fantasia wspiera Akademię Mocy Kobiet CPK!

Akademia Mocy Kobiet to prowadzony przez Centrum Praw Kobiet cykl szkoleń, warsztatów i spotkań prowadzonych przez niebanalne kobiety: psycholożki, terapeutki, prawniczki, aktorki, lekarki, finansistki, specjalistki od coachingu i inne specjalistki. To przestrzeń dla kobiet, które pragną zmieniać siebie i swoje życie.

Akademia działa, aby kobiety mogły zdobywać nowe umiejętności, które zaowocują lepszą organizacją czasu, pomogą zdobyć ciekawszą pracę, poprawią relacje z bliskimi i nauczą samoakceptacji. Misją Akademii jest zbudowanie społeczności świadomych kobiet, które realizują swoje marzenia, wzmacniają wiarę w siebie i we własne możliwości. W rozumieniu Akademii, świadoma kobieta dba o rozwój, buduje poczucie własnej wartości, chce czuć się bezpiecznie i mieć wpływa na otaczającą ją rzeczywistość. To kobieta silna i mądra, kobieta, która ma moc.

O współpracy

Przygotowany przez Akademię Mocy Kobiet cykl filmików powstał, aby nauczyć kobiety samoakceptacji, umacniania wiary w siebie i we własne możliwości oraz zdobywania nowych umiejętności. Jest to punkt wyjścia do wspierania kobiet w ich rozwoju oraz odkrywania i definiowania swoich kobiecych mocy.

Marka Fantasia od lat wspiera kobiety i wraz z Akademią Mocy Kobiet głęboko wierzymy w to, że każda z nas jest wyjątkowa i ma swoją super moc. Pragniemy pokazać, że tylko od nas samych, naszych potrzeb, aspiracji i celów zależy, jaka będzie dla nas ta właściwa i niepowtarzalna #mojakobiecamoc. Bo kobieta silna, mądra, dbająca o swój rozwój i kochające siebie taką jaka jest, to kobieta, która ma moc.

Wesprzyj Akademię Mocy Kobiet

Kupując jogurt Fantasia z kulkami różowej czekolady wspierasz Akademię Mocy Kobiet przy Centrum Praw Kobiet! 30% zysku ze sprzedaży limitowanej edycji produktu wesprze działalność naszego projektu!

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii