Akademia Mocy Kobiet

Poczuj moc płynącą z kobiecej społeczności

Fundacja Centrum Praw Kobiet proponuje wszystkim kobietom – bez względu na wiek, zawód i bagaż doświadczeń – udział w projekcie AKADEMIA MOCY KOBIET. Wierzymy, że my kobiety mamy MOC i dlatego wspólnie stworzyłyśmy projekt, który dedykujemy nam – kobietom.

Czym jest Akademia Mocy Kobiet?

To cykl szkoleń, warsztatów i spotkań prowadzonych przez niebanalne kobiety:  psycholożki, terapeutki, pedagożki, prawniczki, aktorki, lekarki, finansistki, specjalistki od coachingu i wiele innych specjalności.

Chcemy, żebyś zdobyła nowe umiejętności, które zaowocują lepszą organizacją Twojego czasu, pomogą zdobyć ciekawszą pracę, poprawią relacje z bliskimi, uwolnią od starych nawyków, nauczą akceptacji takiej jaką jesteś, przeprowadzą przez nowoczesne komunikatory społeczne i wskażą zagrożenia z nich płynące. Dla Tych, które chcą rozwijać swoje pasje i zainteresowania otwieramy warsztaty malarskie, zapraszamy na zajęcia z jogi, proponujemy arteterapie i choreoterapię. Z nami nauczysz się jak radzić sobie z porażkami i rozczarowaniami, z przymusem bycia idealną i perfekcyjną, z stereotypami dotyczącymi kobiecości, czy macierzyństwa, z nierealnymi oczekiwaniami społeczeństwa, mediów.

Dlaczego powstała Akademia?

Naszą misją jest zbudowanie społeczności świadomych kobiet, które realizują swoje marzenia, wzmacniają wiarę w siebie i we własne możliwości, dla których ważny jest własny rozwój, które chcą budować poczucie własnej wartości, poczuć się bezpieczne, docenione, piękne, silne i mądre.

Zastanawiasz się czy Akademia jest dla Ciebie?

Akademia to przestrzeń dla kobiet, które pragną zmieniać siebie i swoje życie. Jest otwarta dla wszystkich kobiet – dla Ciebie, dla Twojej córki i wnuczki.

Stworzyliśmy 3 strefy, w których zachęcamy kobiety do podejmowania działań umożliwiających dokonywanie zmian w życiu – czy to zawodowym czy osobistym.

I strefa komfortu  miejsce spotkań, które będą szansą na miłe spędzenie czasu, wyciszenie i uspokojenie emocji.

II strefa rozwoju – warsztaty rozwojowe umożliwiające budowanie poczucia własnej wartości, rozwijanie potencjału życiowego  i radzenia sobie z emocjami

III strefa działania – szkolenia umożliwiające kobietom faktyczne dokonanie zmiany: pomoc w poszukiwaniu pracy, zapoznanie z rynkiem nowych technologii oraz wiele innych porad, nie tylko zawodowych.

Jak się zapisać?

Znajdź w kalendarzu wydarzeń interesujące Cię szkolenie, kliknij je i zapisz się (możesz zapisać się online, poprzez e-mail lub telefonicznie).

Ambasadorki

Akademię wsparły cenione i szanowane Polki, którym los innych kobiet nie jest obojętny:

Ewa Woydyłło, Dorota Wellman, Monika Płatek, Katarzyna Miller

Zobacz prezentację o Akademii Mocy Kobiet:

Zobacz aktualny kalendarz wydarzeń i dołącz do nas!

Następny miesiąc »« Poprzedni miesiąc
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
27
28
29
30
1
2
3
4
  • 18:00CHOREOTERAPIA
5
  • 18:00Jak świętować i nie zwariować?
6
  • 18:15JOGA mocy i urody
7
8
9
10
11
  • 18:00CHOREOTERAPIA
12
13
  • 18:15JOGA mocy i urody
14
15
16
17
18
  • 18:00CHOREOTERAPIA
19
20
  • 18:15JOGA mocy i urody
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31