Gwałt – głosy kobiet! Zapraszamy na spektakl 19 października g. 18.00

Akademia Mocy Kobiet prowadzona przez Centrum Praw Kobiet oraz Objazdowy Uniwersytet Powszechny im. I. Krzywickiej zapraszają na pokaz z nagrania spektaklu wystawionego w teatrze Powszechnym pt. ?GWAŁT. GŁOSY? oraz towarzysząc mu debatę poświęconą przemocy seksualnej.
19 października godz. 18.00 w lokalu Centrum Praw Kobiet przy ulicy Pięknej 66a lok. 10
Gwałt. Głosy *to teatralny protest wobec powszechnego zjawiska przemocy seksualnej wobec kobiet. To próba zmierzenia się ze złożonością tego problemu i oddanie głosu tym, które doświadczyły przemocy. Głosy kobiet przeplatają się tu ze sobą, nawiązując do indywidualnych doświadczeń i odrębnych historii. Historii, które zdarzyły się naprawdę.
Punktem wyjścia do pracy nad spektaklem były badania przeprowadzone przez Fundację na rzecz Równości i Emancypacji STER we współpracy ze Stowarzyszeniem na rzecz Kobiet VICTORIA z Rzeszowa Stowarzyszeniem WAGA z Gdańska.
W debacie udział wezmą: Krystyna Duniec, Rozalia Mierzicka, Ula Kijak, Ela Hołoweńko. Urszula Nowakowska
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzanie obecności tel. 226222517 lub mailem warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl

Producentem spektaklu jest Fundacja na rzecz Równości i Emancypacji STER. Spektakl został przygotowany we współpracy z Teatrem Powszechnym w ramach projektu ?Przełamać tabu ? prawa ofiar przemocy seksualnej? realizowanego przez Fundację na rzecz Równości i Emancypacji STER wspólnie ze Stowarzyszeniem na rzecz Kobiet VICTORIA z Rzeszowa i Stowarzyszeniem WAGA
z Gdańska w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego ze
środków Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG).

Buy Skelaxin
Buy Tylenol Online
Toradol
Buy Robaxin without Prescription

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii