O asertywności i samoakceptacji! Zapraszamy na warsztaty 20.10 g. 11.00

Akademia Mocy Kobiet prowadzona przez Centrum Praw Kobiet oraz Objazdowy Uniwersytet Powszechny im. I. Krzywickiej zapraszają na bezpłatne warsztaty o asertywności i samoakceptacji.

20 października 11.00-15.00 w lokalu Centrum Praw Kobiet przy ul. Pięknej 66A lok. 10 V piętro

Jaka jest różnica pomiędzy prośbą a rozkazem?

Jak przeciwstawić się cudzej woli? Jak rozwiązywać konflikt bez przemocy?

Po czym poznać, że ktoś narusza moje granice?

Jak nie naruszać cudzych granic?

Warsztaty wykorzystują narzędzia teatralne, ruchowe, improwizacyjne i darmowe, a także zabawy i rozmowy, aby poruszyć temat wyznaczania swoich granic i szanowania cudzych.

Na przykładach z życia, ale też na zmyślonych/ baśniowych/ absurdalnych, uczestniczki mogą ?przepracować ? różne wersje problematycznych sytuacji, przeanalizować zachowania i intencje różnych osób niczym postaci z filmu (dlaczego ktoś coś robi?
po co ja to mówię?). Uczą się, w jaki sposób konflikt eskaluje, a także – jak tej eskalacji uniknąć. Mogą przećwiczyć różne wersje słownej i pozawerbalnej komunikacji, w której stawiają swoje warunki (?nie chcę tego?, ?zrobię to po swojemu?, ?nie podoba mi się to?) i wzmacniają siebie.

Prowadzenie: ULA KIJAK, reżyserka teatralna, performerka, aktorka

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzanie obecności tel. 226222517 lub mail warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl

Buy Mobic
Buy Feldene Online
Skelaxin
Buy Arcoxia without Prescription

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii