Oferta pracy – Warszawa

Fundacja Centrum Praw Kobiet poszukuje Specjalistki ds. płacowo-księgowych.

Obowiązki osoby zatrudnionej będą polegały na:

  • naliczaniu płac zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • prowadzeniu akt osobowych
  • kontrolowaniu czasu pracy, badań lekarskich i szkoleń BHP, urlopów
  • obsłudze płatnika
  • przygotowywaniu deklaracji rozliczeniowych do ZUS, US, GUS
  • kontroli dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym
  • dbaniu o prawidłowy obieg dokumentów księgowych
  • dekretacji i księgowaniu dokumentów systemie RAKS
  • uzgadnianiu kont księgowych
  • udziale w procesie zamknięciu miesiąca
  • sporządzaniu raportów dotyczących kosztów
  • sporządzaniu danych do realizacji płatności.

Od kandydatek oczekujemy:

  • Wyższego wykształcenia (ekonomia, finanse, prawo, zarządzanie)
  • Minimum 3-letniego doświadczenia na stanowisku na stanowisku związanym z odpowiedzialnością za płace i sprawy kadrowe
  • Praktycznej znajomości przepisów polskich zasad rachunkowości, przepisów z zakresu podatku PIT, CIT oraz ZUS
  • Znajomości i doświadczenia w obsłudze płatnika i rozliczeń z ZUS
  • Bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętności ustalania priorytetów
  • Skrupulatności i dokładności
  • Praktycznej znajomość MS Office, szczególnie Excel
  • Znajomość systemu RAKS będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B w wymiarze nie mniejszym niż ½ etatu
  • Możliwość rozwoju
  • Przyjazną atmosferę pracy

W przesłanej aplikacji umieść klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fundację Centrum Praw Kobiet, z siedzibą w Warszawie przy ul. Wilczej 60/19, moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych złożonych w procesie rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu”. Jeżeli chcesz, aby przesłane dokumenty aplikacyjne były uwzględnione w toku przyszłych rekrutacji, prosimy o dodanie w ich treści następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fundację Centrum Praw Kobiet, z siedzibą w Warszawie przy ul. Wilczej 60/19, moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych złożonych w procesie rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a także na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych na to samo lub podobne stanowiska”.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: rekrutacja_cpk@cpk.org.pl

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii