Ogłoszenie o pracę – Warszawa (2)

Fundacja Centrum Praw Kobiet poszukuje Koordynatorki Programu Edukacyjnego w Warszawie

Zakres obowiązków:

  • koordynacja szkoleń i innych działań edukacyjnych prowadzonych w ramach Akademii Mocy Kobiet oraz innych projektów zgodnie z budżetem i harmonogramem
  • Inicjowanie i organizacja innych wydarzeń edukacyjnych zarówno zdalnych jak i  stacjonarnych
  • Nadzór nad tworzeniem jakościowych materiałów edukacyjnych
  • Współpracę z podwykonawcami: trenerzy, szkoleniowcy, autorzy, graficy, drukarnie, catering
  • Pisanie projektów edukacyjnych, sprawozdań z ich realizacji oraz ich rozliczanie w tym opisywanie faktur, dbanie o budżet działu, dokumentacje projektową
  • Komunikacja z odbiorczyniami i odbiorcami usług edukacyjnych, darczyńcami, wykonawcami oraz partnerami projektów

Szukamy osoby, która:

  • interesuje się tematyką praw kobiet, przemocy wobec kobiet, zagadnieniami antydyskryminacyjnymi
  • umie zorganizować sobie czas pracy i realizować działania zgodnie z harmonogramem,
  • i sprawnie współpracować w zespole i koordynować pracę innych ( trenerek, wolontariuszek itp.)
  • ma wykształcenie wyższe lub ukończony IV rok studiów i posługuje się językiem angielskim
  • ma umiejętności sprawnego korzystania z aplikacji/narzędzi, szczególnie Word, Excel, Office 365 (MS Teams) i Zoom oraz łatwość pisania i tworzenia treści edukacyjnych i ogłoszeń.

Mile widziane doświadczenie w:

organizacji szkoleń i warsztatów, pracy w organizacji pozarządowej, tworzeniu materiałów edukacyjnych,

Oferujemy:

·       ciekawą pracę i realne możliwości wpływu na kierunki rozwoju naszych działań,

·       zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę m.in. ½ etatu

·       pracę w organizacji z udokumentowaną historią efektywnych działań,

·       możliwość rozwoju i awansu zawodowego,

·       możliwość zdobywania nowych doświadczeń i wiedzy, poprzez udział w szkoleniach i konferencjach

Jeśli podzielasz naszą misja i wartości, posiadasz niezbędne doświadczenie i kompetencje potrzebne na tym stanowisku zapraszamy Cię do złożenia aplikacji na adres: rekrutacja@cpk.org.pl do 15 lutego 2022 . W tytule maila wpisz stanowisko na jakie składana jest aplikacja ( CV i list motywacyjny)

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami oraz zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia procesu rekrutacyjnego.

W przesłanej aplikacji umieść klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fundację Centrum Praw Kobiet, z siedzibą w Warszawie przy ul. Wilczej 60/19, moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych złożonych w procesie rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu”. Jeżeli chcesz, aby przesłane dokumenty aplikacyjne były uwzględnione w toku przyszłych rekrutacji, prosimy o dodanie w ich treści następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fundację Centrum Praw Kobiet, z siedzibą w Warszawie przy ul. Wilczej 60/19, moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych złożonych w procesie rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a także na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych na to samo lub podobne stanowiska”.

Twoje dane osobowe jako kandydatki/a na pracownika/współpracownika na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przetwarzane będą przez Fundację Centrum Praw Kobiet, z siedzibą w Warszawie przy ul. Wilczej 60/19, jako Administratora danych.

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii