Poczucie wartości vs pewność siebie – interaktywny wykład // 11.10

Avokado Wegan Bistro i Avokado Wegan Spot zapraszają na interaktywny wykład charytatywny ?Poczucie Wartości vs Pewność Siebie oraz jak nasze Wewnętrzne Dziecko i trudne doświadczenia z dzieciństwa wpływają na nasze dorosłe życie osobiste, zawodowe i finansowe?, który zostanie przeprowadzony przez Agnieszkę Flisikowską, w ramach AKADEMII MOCY KOBIET!

Wykład interaktywny jest dedykowany kobietom, które poszukują drogi do zbudowania poczucia własnej wartości oraz do polepszenia jakości i komfortu życie: osobistego, zawodowego i finansowego. Udział w tym wykładzie da możliwości zrozumienia mechanizmów wpływających na budowanie poczucia własnej wartości oraz poznanie mechanizmów i technik pracy z tzw. ?Wewnętrznym Dzieckiem?, aby trudne doświadczenia z przeszłości lub niewłaściwie zbudowane poczucie własnej wartości w okresie dzieciństwa, nie dewastowały naszego dorosłego życia.

Podczas wykładu interaktywnego dotknięte zostaną obszary:

? skąd bierze się zbyt niskie poczucie własnej wartości i jaki wpływ na to ma nasze dzieciństwo?
? czym jest ?matczyna (rodzicielska) rana i jak ją ?uzdrowić??
? w co grają ludzie? Czyli ?stany JA? E. Berne ?a
? ?Trójkąt Dramatyczny? ? i jak z niego wyjść?
? czym są ?triggery? i w jaki sposób z nimi pracować, aby budować ?właściwe? relacje z innymi i sobą samym.
? czym poczucie własnej wartości różni się od pewności siebie i w jaki sposób rozwijać adekwatne poczucie własnej wartości?

Interaktywność wykładu będzie zawierać w sobie elementy wykładu: wiedza/mechanizmy oraz bardzo konkretne przykłady obrazujące każdy element wiedzy. Dodatkowo uczestniczki wykładu będą mogły, podczas całego spotkania, zadawać pytania, dzielić się swoimi doświadczeniami i konsultować z prowadzącą swoje przykłady czy osobiste doświadczania.

Data: 11.10.2020
Godzina: 18:15
Miejsce: AVOCADO SPOT, ul. Wajdeloty 25 w Gdańsku
Cena: 20 PLN (cały dochód przekazany zostanie na działalność gdańskiej siedziby CPK)
Rejestracja: https://evenea.pl/pl/wydarzenie/CPKAVO
Max. liczba uczestników: do 30 osóbLiczba miejsc podczas wykładu jest ograniczona, dlatego otworzyliśmy rejestrację, a opłata 20 PLN za udział może być dokonywana jedynie na miejscu, wprost do puszki CPK, która będzie stała w Avokado przez cały dzień, w oczekiwaniu na Waszą hojność.

Link do wydarzenia na Facebook, dołącz już teraz! https://www.facebook.com/events/1048176032303359
Kuchnia Avokado tego dnia będzie otwarta do godz. 18:00?, dlatego jeżeli macie ochotę zjeść wcześniej kolację, wówczas zapraszamy chwilę wcześniej, przed wykładem.

Agnieszka Flisikowska ? HR Business Partner Moodo Urban Fashion Mode, Wykładowca WSB Gdańsk, Właściciel Firmy ?Uważności?? ? Biznes coach oraz Indywidualna praktyka life-coachingowa z elementami pracy terapeutycznej, własny gabinet w Gdańsku.?Największą radość dają mi ?ciekawe? relacje a przy moim podejściu do ludzi i świata, wszystkie relacje są ?ciekawe?, ponieważ każdy Człowiek jest Kimś Niezwykle Wartościowym, tylko czasem o tym nie wie? Dla mnie to nie są czcze słowa, to moja prawda, w którą głęboko wierzę i która potwierdza mi się każdego dnia? Na co dzień towarzyszę Ludziom w ich rozwoju osobistym i zawodowym. Szczególnie jest mi bliska praca z kobietami w obszarze: Poczucie Własnej Wartości vs Pewność Siebie oraz praca z ?Wewnętrznym Dzieckiem?. Moją drugą pasją jest praca w obszarze biznes coachingu oraz wspieranie firm w zakresie budowania kultury organizacyjnej opartej na uważności i zarządzaniu coachingowym.?

Buy Mobic Buy Tylenol Online Celebrex Buy Robaxin without Prescription

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii