Praca z kobietami doświadczającymi przemocy – szkolenie

O szkoleniu

Fundacja Centrum Praw Kobiet, Vital Voices oraz Fundacja Avon dla Kobiet zapraszają na interaktywne szkolenie dotyczące przemocy wobec kobiet, które odbędzie się w ramach projektu Instytutu Sprawiedliwości dla Kobiet Doświadczających Przemocy.  Jest ono skierowane do osób na codzień pracujących z kobietami doświadczającymi przemocy – sędziów, prokuratorów, przedstawicieli służb mundurowych, pracowników socjalnych, przedstawicieli organizacji pozarządowych.

Program szkolenia obejmuje zarówno aspekty prawne, jak i praktyczne problemu – celem szkolenia jest jednak nie tylko pogłębienie wiedzy i umiejętności uczestników, ale również uwrażliwienie ich na to, z jak istotnym zagadnieniem mają do czynienia.

Patronat nad wydarzeniem objęło również Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich.

Informacje i kontakt

Szkolenie odbędzie się w dniach 10-12 października 2018 roku w godzinach 10-17, w Hotelu Sofitel Victoria (Warszawa, ul. Królewska 11). Dla uczestników przewidziany jest poczęstunek.

Szkolenie ma charakter bezpłatny, a dla uczestników przewidziane są certyfikaty – prosimy o potwierdzenie udziału w szkoleniu drogą mailową, do dn. 2 października 2018 roku, z wiadomością o ilości oraz danych uczestników. W celu dokonania zgłoszenia, albo zasięgnięcia dalszych informacji, prosimy o kontakt na adres ada.tyminska@cpk.org.pl lub pod numerem telefonu (22) 622-25-17.

Norflex Online
Buy Maxalt
Buy Arcoxia Online
Buy Robaxin without Prescription

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii