Wieczorny Stretching w Centrum Praw Kobiet Kraków

Chcesz zadbać o swoje zdrowie, ale nie wiesz od czego zacząć? Masz dość ciągłych bólów pleców i karku? Zapraszamy na zajęcia ?wieczorny stretching? w Centrum Praw Kobiet w Krakowie przy ul. Dunajewskiego 5 we wtorki (28 lipca?25 sierpnia) o godzinie 19:00 .

Zajęcia mają na celu rozciągnięcie i rozluźnienie spiętych oraz zmęczonych mięśni. Pod okiem doświadczonej instruktorki fitnessu nauczysz się wykorzystywać oddech i siłę własnych mięśni. Poprzez skorygowanie postawy, poczujesz ulgę i pozbędziesz się napięć, które najbardziej doskwierają w codziennym funkcjonowaniu, szczególnie teraz w dobie koronawirusa 🙂 Skupimy się na rozciąganiu i wzmacnianiu mięśni szyi, karku oraz odcinka lędźwiowego. Poczujesz moc rozluźnienia!

Ze względu na charakter zajęć liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy: mailowo cpk_krakow@cpk.org.pl lub telefonicznie 780 079 988.

Udział w zajęciach jest bezpłatny!

Przyjdźcie w wygodnych ubraniach do ćwiczeń, weźcie ze sobą matę lub ręcznik i butelkę wody.

Agata Miętus ? energiczna instruktorka fitnessu, studentka w Krakowie. Promuje zdrowy tryb ruchu. Od wielu lat interesuje się sportem i jego wypływem na samopoczucie. Wolontariuszka Centrum Praw Kobiet w Krakowie.

Motrin Online
Buy Zanaflex
Aceclofenac
Buy Celebrex without Prescription

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii