01.06.2019, Warsztat: Asertywność – moje prawa, moje granice

Akademia Mocy Kobiet prowadzona przez Centrum Praw Kobiet zaprasza na warsztat nt. asertywności ? ?Asertywność ? moje prawa, moje granice?

? KIEDY: 1 czerwca 2019, godz. 10.00-16.30

? GDZIE: Fundacja Centrum Praw Kobiet, ul. Piękna 66A lokal 10, 5 piętro, Warszawa

Asertywność, czyli dbanie o swoje granice, przy jednoczesnej świadomości i poszanowaniu granic drugiej osoby. Umiejętność wyrażania własnego zdania w sposób niezagrażający innym; postawa całkowicie odmienna od uległości czy agresji, a co za tym idzie konstruktywna i wspomagająca nasz rozwój. Jeżeli chcesz wzmocnić swoją asertywność, zapraszamy Cię na 6-godzinny warsztat psychologiczny, podczas którego:
? przyjrzymy się nieco bliżej, czym tak naprawdę jest asertywność,
? zidentyfikujemy przekonania proasertywne, czyli takie które naszą asertywność wspierają oraz przekonania ograniczające asertywność
? nauczymy się także asertywnej odmowy, asertywnego wyrażania opinii oraz reagowania na krytykę
? na koniec zastanowimy się w jaki sposób skutecznie wcielić w życie nowe umiejętności i jak na co dzień wzmacniać swoją asertywność

Prowadzenie: Aleksandra Modzelewska, absolwentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła specjalizację wspieranie rozwoju osobowości, co pozwoliło jej rozwinąć podstawowe kompetencje trenerskie. Realizowała szkolenia z umiejętności miękkich dla dzieci i młodzieży, a także dla grup biznesowych. W trakcie studiów odbywała praktyki w Ośrodku Rehabilitacji Socjopsychiatrycznej dla młodzieży w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii. Aktualnie, podczas różnorodnych warsztatów i szkoleń, zdobywa wiedzę z zakresu Terapii Tańcem i Ruchem oraz Analizy Ruchu Laban Bartenieff. Od wielu lat pasjonuje się tańcem i wierzy w jego terapeutyczną siłę. Interesuje się także jogą, medytacją oraz szeroko pojętą filozofią Wschodu.

?ZAPISY: na adres e-mail z podaniem nazwy warsztatu i daty: warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl lub telefonicznie: 226222517. Prosimy o podanie swojego numeru tel. kontaktowego.

Mobic Online
Buy Zanaflex Online
Robaxin
Buy Emla without Prescription

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii