Akademia Mocy Kobiet – warsztat „Różne odcienie kobiecości” w dn. 23.10.2020r.

Centrum Praw Kobiet serdecznie zaprasza do udziału w warsztacie #AkademiaMocyKobiet

Temat: Różne odcienie kobiecości

Godziny: 17:00-19:30

Termin: 23.10.2020r. (piątek)

Miejsce: Fundacja Centrum Praw Kobiet, ul. Piękna 66A lokal 10, 5 piętro, Warszawa

 

Zapraszamy  Cię na wrześniowe spotkanie z kobiecością. Będzie to spotkanie ze sobą i z innymi kobietami w kobiecej przestrzeni wymiany i wspólnoty.

Razem będziemy odkrywać, czym dla każdej z nas jest kobiecość, dzieląc się doświadczeniami i szukając inspiracji, a także unikając z góry przyjętych definicji, uniwersalnych recept i stereotypów. Wspólnie poszukamy, w jaki sposób każda z nas doświadcza kobiecości poprzez ruch i taniec, będziemy także rozmawiać o tym, co dla nas w tej sferze ważne. Podczas warsztatu będzie także czas, aby zastanowić się, jak przejawiam pierwiastek kobiecości w swoim codziennym życiu i nad tym, jakie jego aspekty pomagają mi wyrażać siebie i wzrastać. Przy okazji poszukamy też radości i beztroski jaka wypływa ze swobodnego, intuicyjnego tańca, aby tym samym umilić sobie czas jesiennej słoty.

Podczas warsztatu przyda Ci się wygodny strój, który nie będzie krępował Twoich ruchów i w którym będziesz czuła się dobrze. Przyda się też otwartość
i ciekawość, a także odrobina humoru. Zabierz ze sobą jakiś element garderoby, przedmiot, drobiazg, który kojarzy Ci się z tematem kobiecości.

 

KTO PROWADZI: Aleksandra Modzelewska, absolwentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim, doktorantka w Międzydziedzinowej Szkole Doktorskiej UW. Ukończyła specjalizację wspieranie rozwoju osobowości, co pozwoliło jej rozwinąć podstawowe kompetencje trenerskie. Realizowała szkolenia z umiejętności miękkich dla dzieci i młodzieży, a także dla grup biznesowych. W trakcie studiów odbywała praktyki w Ośrodku Rehabilitacji Socjopsychiatrycznej dla młodzieży w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii. Aktualnie, podczas różnorodnych warsztatów i szkoleń, zdobywa wiedzę z zakresu Terapii Tańcem i Ruchem oraz Analizy Ruchu Laban Bartenieff, a także ubiega się o tytuł Praktyka Dialogu Motywującego. Od wielu lat pasjonuje się tańcem, od trzech lat tańczy tango argentyńskie. Interesuje się także jogą, medytacją oraz szeroko pojętą filozofią Wschodu.

ZAPISY: warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl
*Ilość osób w grupie jest ograniczona, o uczestnictwie w treningu decyduje kolejność zgłoszeń

KOSZT: Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

Zasady bezpieczeństwa:

  • przed warsztatem zostanie przeprowadzona ankieta zdrowotna
  • zapewniamy płyn do dezynfekcji rąk
  • grupy zostały zmniejszone, w trosce o zachowanie odpowiedniego dystansu
  • prosimy o posiadanie własnych maseczek/przyłbic

Imitrex Online
Buy Toradol
Buy Zanaflex Online
Arcoxia

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii