Jak wystąpić o lokal mieszkalny w Warszawie? 

Centrum Praw Kobiet serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnym warsztacie stacjonarnym Akademii Mocy Kobiet pt.  Jak wystąpić o lokal mieszkalny w Warszawie?

Zakres warsztatu:

Kto może wystąpić o lokal z zasobów Warszawy?
Jakie warunki trzeba spełniać?
Jakie dokumenty trzeba złożyć do urzędu?
Termin: 20 września wtorek  w godz. 18:00 – 20:00,
Miejsce Warszawa, ul. Piękna 66a lokal 10
Prowadząca: Marta Jeżykowska – Doradczyni obywatelska; absolwentka Instytutu Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Na co dzień pracuje w Ośrodku Pomocy Społecznej, gdzie zajmuje się wspieraniem rodzin w rozwiązywaniu ich trudności życiowych. Współpracuje również z organizacjami pozarządowymi w realizacji programów profilaktycznych w środowiskach lokalnych.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny! Liczba miejsc ograniczona! Obowiązują zapisy:
*W przypadku nie zgłoszenia się wystarczającej liczby uczestniczek, zastrzegamy możliwość zmiany terminu lub odwołania warsztatu.

Wypełniając formularz wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Praw Kobiet zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Obowiązują zapisy na formularzu!

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii