Ujarzmić konia – warsztaty z wystąpień publicznych // Warszawa // 11 kwietnia 2024

Więcej

11 kwietnia 2024 13:30 - 16:30

Centrum Praw Kobiet serdecznie zaprasza do udziału w warsztacie #AkademiaMocyKobiet pt. Ujarzmić konia – warsztaty z wystąpień publicznych.
 
Termin: 11 kwietnia 2024 godziny: 13:30-16:30

Miejsce: ul. Piękna 66a lok. 10, Warszawa

Nie lubisz wystąpień publicznych i prezentacji? Stresują Cię? Brakuje Ci pewności siebie? A może chciałabyś po prostu przećwiczyć swoje umiejętności? Zapraszam na warsztat, na którym poznamy zasady dobrego wystąpienia publicznego oraz jakie zachowania mówcy zwiększają atrakcyjność prezentacji. Dowiemy się również, co pomaga ograniczyć stres, by nas motywował, a nie blokował. W części praktycznej
stworzymy krótkie prezentacje na wybrany temat (słowne, nie będziemy tworzyć prezentacji pisanych) i spróbujemy przećwiczyć własne wystąpienia. Omówimy ich mocne strony oraz obszary do poprawy.
Prowadząca: Marzena Sołoguba, badaczka rynku od 20 lat, specjalizuje się w badaniach jakościowych. Ma za sobą setki prezentacji zarówno na żywo, jak i online (każdy napisany przez siebie raport musi być zaprezentowany przed klientem)
Udział w spotkaniu jest bezpłatny! Liczba miejsc bardzo ograniczona! Zakwalifikowane uczestniczki otrzymają informacje drogą e-mailową do 4.04.2024. Obowiązują zapisy: https://forms.gle/X365jSLVMyppJZkNA
W razie pytań zapraszamy do kontaktu warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl
Wypełniając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Praw Kobiet zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii