Joga śmiechu

Więcej

Zaczyna się za 10 Dni, 11 Godzin

6 listopada 2021 10:00 - 12:00

Więcej dat

  • 6 listopada 2021
  • 20 listopada 2021
  • 11 grudnia 2021
  • 18 grudnia 2021

Wiele z nas czuje, że radość, entuzjazm są ważnymi elementami życia. Radosny nastrój wpływa na nasza aktywność społeczną, zwiększa satysfakcję z życia, nawet wpływa na odporność! Tylko jak w codzienności odnaleźć nastrój na śmiech? Jeżeli chcesz poznać narzędzie do odkrywania radości – przyjdź na JOGĘ ŚMIECHU!

Joga śmiechu (śmiechojoga) opiera swoją zasadę działania na naukowym badaniu, że nasze ciało i umysł nie rozróżnia śmiechu z decyzji od śmiechu naturalnego – nawet jeśli zaczynamy śmiech z decyzji, to po 45-90 sekundach będzie on już naturalny, zwłaszcza jeśli będziemy się śmiać w grupie. Pomagają w takiej sytuacji neurony lustrzane i zarażamy się śmiechem!

Prowadząca: Karin Lesiak – ukończyła Laughter Yoga Univesity dr Madana Katarii i jest trenerką i nauczycielką jogi śmiechu od 2013 roku prowadząc warsztaty, szkolenia, sesje dla firm i osób indywidualnych a także dla stowarzyszeń i fundacji. Wspiera z sukcesem swoich klientów w budowaniu zintegrowanych zespołów w pozytywnej atmosferze. Występuje na wielu prestiżowych konferencjach m.in. TEDx, Live Life Now Śmiechojoga online, International Happiness at Work Summit. Współorganizuje spotkania networkingowe. Współautorka Dziennika Rozwoju „Wiem, czego chcę”. W jej warsztatach wzięło udział wiele osób, które dzięki nim odmieniły swoje życie na lepsze, radośniejsze, znalazły sens życia, pracę, partnera. Zwolenniczka pozytywnego myślenia oraz szczęścia w pracy.

Koszt: Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

Godziny: 10:00 – 12:00
Terminy: 06.11, 20.11, 11.12, 18.12

Lokalizacja: ul. Piękna 66A lok. 10, Warszawa

ZAPISY: https://forms.gle/iHf1KUph5e862c3F6

*W przypadku nie zgłoszenia się wystarczającej liczby uczestniczek, zastrzegamy możliwość zmiany terminu lub odwołania warsztatu.

*Ilość osób w grupie jest ograniczona, o uczestnictwie w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń

Zasady bezpieczeństwa:

  • przed warsztatem zostanie przeprowadzona ankieta zdrowotna
  • zapewniamy płyn do dezynfekcji rąk
  • prosimy o posiadanie maseczek

Na warsztaty zapraszamy osoby zaszczepione.

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii