Joga śmiechu

Więcej

14 lipca 2022 17:30 - 19:00

Centrum Praw Kobiet serdecznie zaprasza do udziału w warsztacie #AkademiaMocyKobiet
Temat: Joga śmiechu
Godziny: 17:30-19:00
Termin: 14 lipca 2022 (czwartek)
Miejsce: Fundacja Centrum Praw Kobiet, ul. Piękna 66A lokal 10, 5 piętro, Warszawa

Wiele z nas czuje, że radość, entuzjazm są ważnymi elementami życia. Radosny nastrój wpływa na nasza aktywność społeczną, zwiększa satysfakcję z życia, nawet wpływa na odporność! Tylko jak w codzienności odnaleźć nastrój na śmiech? Jeżeli chcesz poznać narzędzie do odkrywania radości – przyjdź na JOGĘ ŚMIECHU!
Joga śmiechu (śmiechojoga) opiera swoją zasadę działania na naukowym badaniu, że nasze ciało i umysł nie rozróżnia śmiechu z decyzji od śmiechu naturalnego – nawet jeśli zaczynamy śmiech z decyzji, to po 45-90 sekundach będzie on już naturalny, zwłaszcza jeśli będziemy się śmiać w grupie. Pomagają w takiej sytuacji neurony lustrzane i zarażamy się śmiechem!

Prowadząca: Karin Lesiak – ukończyła Laughter Yoga Univesity dr Madana Katarii i jest trenerem i nauczycielem śmiechojogi. Prowadzi sesje i warsztaty dla firm, osób prywatnych również w szpitalach i hospicjach, podczas konferencji, szkoleń, warsztatów. Współpracuje z wieloma firmami, szkołami, fundacjami, stowarzyszeniami, hospicjami. Jej znak rozpoznawczy to uśmiech który jest zgodny z przesłaniem Williama Jamesa „Nie musimy być szczęśliwi, by się śmiać, bowiem śmiejąc się staniemy się szczęśliwi”.

Koszt: Udział w spotkaniu jest bezpłatny! Obowiązują zapisy!

https://docs.google.com/forms/d/1Ea0jo3TG2NtuP6BMlfQbfJzlhn9GO11gRlP9REhk8IA/edit

 

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii