ON-LINE! Empatia w związku

Więcej

15 czerwca 2021 18:00 - 20:00

Centrum Praw Kobiet serdecznie zaprasza do udziału w warsztacie #AkademiaMocyKobiet

Temat: Empatia w związku (on-line)

Godziny: 18:00-20:00

Termin: 15.06.2021r.

Narzędzie: zoom

Język osądzania to język nie służący budowaniu bliskiej relacji. Ocenianie, krytyka, porównywanie, interpretacje to tylko niektóre z używanych, nieraz nawykowo i nieświadomie, blokad komunikacyjnych utrudniających kontakt.

Gdy do relacji zaprosimy EMPATIĘ związek może rozkwitać, możemy być sobą bardziej
i chętniej współpracujemy. Możliwe wtedy jest odejście od żądań, poszukiwania winnego, podziałów, niedopowiedzeń i oskarżeń na rzecz DIALOGU i WZAJEMNEGO BRANIA SIEBIE POD UWAGĘ.

Jeśli chcesz dowiedzieć się i poćwiczyć:

  • Jak mówić by zwiększać bycie usłyszaną
  • Jak słuchać by dostrzegać intencję rozmówcy za jego słowami
  • Masz dość kłótni i sporów a zależy Ci na dialogu i współpracy
  • Szukasz sposobów jak mówić o tym, co dla Ciebie ważne i jednocześnie dbać o relację

KTO PROWADZI: Joanna Berendt – certyfikowana trenerka i mediatorka NVC (Nonviolent Communication), akredytowany coach ICF PCC, autorka książek. Aktywnie działa na rzecz propagowania kultury dialogu, zaufania i współpracy w różnych środowiskach. Współprowadzi kilka blogów o empatii, m.in Przywództwo z empatią, Dogadać się z dzieckiem, Przyjaciele żyrafy.

Pracuje z osobami indywidualnymi i zespołami, którym zależy na budowaniu relacji opartych na dialogu i zaufaniu oraz pełnym wykorzystaniu potencjału jednostki i grupy, m.in. z liderami i menadżerami w biznesie, uczniami i nauczycielami, rodzicami i opiekunami. Obszary specjalizacji Joanny to; komunikacja, przywództwo, coaching i rozwiązywanie konfliktów.

Posiada ponad 10 lat doświadczenia w międzynarodowych korporacjach z branży finansowej na stanowiskach menadżerskich. Od 2008 współpracuje z Youth Business Poland jako mentor i coach, wspierający przedsiębiorców w rozwoju i skutecznym prowadzeniu własnych biznesów.

ZAPISY: warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl
*Ilość osób w grupie jest ograniczona, o uczestnictwie w treningu decyduje kolejność zgłoszeń

KOSZT: Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

*W przypadku nie zgłoszenia się wystarczającej liczby uczestniczek, zastrzegamy możliwość zmiany terminu lub odwołania warsztatu.

Zasady: link do wydarzenia zostanie przesłany tylko do zapisanych osób

Uczestniczka na początku zajęć, będzie proszona o włączenie kamerki, w czasie zajęć będzie możliwość pracy również z wyłączoną kamerką.

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii