ON-LINE! Moje emocje

Więcej

26 kwietnia 2021 17:30 - 20:00

Centrum Praw Kobiet serdecznie zaprasza do udziału w warsztacie #AkademiaMocyKobiet

Temat: Moje emocje (on-line)

Godziny: 17:30-20:00

Termin: 26.04.2021r. (poniedziałek)

Narzędzie: zoom

„Uczucia przychodzą i odchodzą jak chmury na wietrznym niebie. Świadome oddychanie jest moją kotwicą” Thich Nhat Hanh

Emocje – towarzyszą nam nieustannie, niektóre z nich są przyjemne i wzmacniające, a inne powodują dyskomfort. Niemniej jednak, każda z nich jest potrzebna, gdyż emocje są cenną informacją o tym, jak kształtuje się nasza relacja ze świata, innymi i sobą samą. Jednocześnie, wokół emocji urosło wiele mitów, z którymi postaramy się skutecznie rozprawić podczas tego spotkania. Podczas warsztatu oswoimy emocje, także te trudne, budzące dyskomfort, a także nauczymy się czerpać z nich moc.

Czego dowiesz się podczas spotkania:

  • w jaki sposób kształtuje się relacja pomiędzy zdarzeniami, myślami, emocjami i ciałem
  • jaką rolę emocje pełnią w naszym życiu
  • jak kształtuje się Twoja emocjonalna mapa
  • w jaki sposób oswoić trudne emocje

KTO PROWADZI: Aleksandra Modzelewska – absolwentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim, doktorantka w Międzydziedzinowej Szkole Doktorskiej UW. Ukończyła specjalizację wspieranie rozwoju osobowości, co pozwoliło jej rozwinąć podstawowe kompetencje trenerskie. Realizowała szkolenia z umiejętności miękkich dla dzieci i młodzieży, a także dla grup biznesowych. W trakcie studiów odbywała praktyki w Ośrodku Rehabilitacji Socjopsychiatrycznej dla młodzieży w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii. Aktualnie, podczas różnorodnych warsztatów i szkoleń, zdobywa wiedzę z zakresu Terapii Tańcem i Ruchem oraz Analizy Ruchu Laban Bartenieff, a także ubiega się o tytuł Praktyka Dialogu Motywującego. Od wielu lat pasjonuje się tańcem, od trzech lat tańczy tango argentyńskie. Interesuje się także jogą, medytacją oraz szeroko pojętą filozofią Wschodu.

ZAPISY: warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl
*Ilość osób w grupie jest ograniczona, o uczestnictwie w treningu decyduje kolejność zgłoszeń

KOSZT: Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

Zasady: link do wydarzenia zostanie przesłany tylko do zapisanych osób

Uczestniczka na początku zajęć, będzie proszona o włączenie kamerki, w czasie zajęć będzie możliwość pracy również z wyłączoną kamerką.

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii