ON-LINE! Moje super moce, moje marzenia

Więcej

8 marca 2021 18:00 - 20:30

Centrum Praw Kobiet z okazji Dnia Kobiet serdecznie zaprasza do udziału w warsztacie #AkademiaMocyKobiet

Temat: Moje super moce, moje marzenia

Godziny: 18:00-20:30

Termin: 08.03.2021r. (poniedziałek)

Narzędzie: ZOOM

Tematem warsztatu są nasze supermoce i marzenia. 

Każda z nas ma swoje supermoce, zasoby, składające się zarówno z przeszłych doświadczeń, jak i umiejętności, cech osobowości czy relacji, które tworzymy. Podczas naszego kobiecego spotkania wspólnie odnajdziemy swoje mocne strony, które staną się punktem wyjścia do osiągania większej satysfakcji z życia. Bogate w te odkrycia, świadome swojego potencjału, wyruszymy w podróż ku marzeniom. Jak to w podróży bywa, zdarza się, że spotkanie z drugą osobą i jej wsparcie okazuje się bezcenne, dlatego będzie także okazja, aby podzielić się swoją supermocą z drugą kobietą, otworzyć się na wymianę – moc dawania i brania.

Będziemy pracować indywidualnie i grupowo, nie zabraknie także przestrzeni do otwartej rozmowy, świadomego ruchu i tańca. W warsztacie wykorzystywane są techniki Terapii Tańcem i Ruchem oraz Analizy Ruchu LBMS, techniki medytacyjne oraz podejście psychologii humanistycznej.

Zabierz ze sobą wygodne ubranie, ciekawość i otwartość. Nie musisz umieć tańczyć, wystarczy, że otworzysz się na ruch, w zgodzie z Tobą, w Twoim rytmie, tyle, ile chcesz/ potrzebujesz.

Jeżeli czujesz, że chcesz zastanowić się, co dla Ciebie ważne, być może nakreślić nowe cele, oraz odkryć swoje supermoce, to ten warsztat jest dla Ciebie! Zapraszam Cię do 2,5 godzinnej podróży .

KTO PROWADZI: Aleksandra Modzelewska – absolwentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim, doktorantka w Międzydziedzinowej Szkole Doktorskiej UW. Ukończyła specjalizację wspieranie rozwoju osobowości, co pozwoliło jej rozwinąć podstawowe kompetencje trenerskie. Realizowała szkolenia z umiejętności miękkich dla dzieci i młodzieży, a także dla grup biznesowych. W trakcie studiów odbywała praktyki w Ośrodku Rehabilitacji Socjopsychiatrycznej dla młodzieży w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii. Aktualnie, podczas różnorodnych warsztatów i szkoleń, zdobywa wiedzę z zakresu Terapii Tańcem i Ruchem oraz Analizy Ruchu Laban Bartenieff, a także ubiega się o tytuł Praktyka Dialogu Motywującego. Od wielu lat pasjonuje się tańcem, od trzech lat tańczy tango argentyńskie. Interesuje się także jogą, medytacją oraz szeroko pojętą filozofią Wschodu.

ZAPISY: warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl
*Ilość osób w grupie jest ograniczona, o uczestnictwie w treningu decyduje kolejność zgłoszeń

KOSZT: Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

Zasady: link do wydarzenia zostanie przesłany tylko do zapisanych osób

Uczestniczka na początku zajęć, będzie proszona o włączenie kamerki, w czasie zajęć będzie możliwość pracy również z wyłączoną kamerką.

 

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii