ON-LINE! Przemoc

Więcej

21 maja 2021 19:00 - 20:20

Centrum Praw Kobiet serdecznie zaprasza do udziału w webinarze #AkademiaMocyKobiet

Temat: Przemoc

Godziny: 19:00-20:00

Termin: 21.05.2021r. (piątek)

Narzędzie: zoom

Zapraszamy do wzięcia udziału w webinarze, PRZEMOC, który stanowi I część bloku „Kobieta w relacjach,  doświadczenie przemocy oraz konsekwencje”.

Czego dowiesz się podczas spotkania:

  • Przemoc – wprowadzenie terminu.
  • Omówienie form przemocy.
  • Skutki doświadczanej przemocy.
  • Objawy – jako następstwo doświadczanej przemocy.

Rekomendujemy udział we wszystkich czterech modułach (poszczególne bloki odbywają się raz w miesiącu, kolejny odbędzie się w czerwcu)

KTO PROWADZI: Iwona Byśkiniewicz – psychotraumatolog, terapeuta EMDR level I, level II, psychoterapeuta CBT, psycholog. Posiada wieloletnie doświadczenie psychoterapeutyczne w prowadzeniu procesu psychoterapii indywidualnej oraz grupowej. Pracowała w Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w szpitalu MSWiA w Otwocku. Specjalizuje w leczeniu pacjentów, którzy doświadczyli traumy oraz w leczeniu zaburzeń lękowych, zaburzeń afektywnych, zaburzeń dysocjacyjnych, PTSD, CPTSD. Szczególny obszar zainteresowań stanowi trauma złożona oraz proces radzenia sobie w doświadczonej traumie, a także reakcje na traumatyczne wydarzenie. Od lat prowadzi psychoterapię ofiar przemocy psychicznej, fizycznej, a także seksualnej. W swojej pracy stosuje psychoterapię poznawczo-behawioralną, terapię EMDR oraz interwencję kryzysową.

ZAPISY: warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl
*Ilość osób w grupie jest ograniczona, o uczestnictwie w webinarze decyduje kolejność zgłoszeń

KOSZT: Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

*W przypadku nie zgłoszenia się wystarczającej liczby uczestniczek, zastrzegamy możliwość zmiany terminu lub odwołania warsztatu.

Zasady: link do wydarzenia zostanie przesłany tylko do zapisanych osób

 

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii