BRAK MIEJSC / ON-LINE! Zadomowić się w sobie – warsztat o samopoznaniu

Więcej

10 maja 2021 17:30 - 20:00

Centrum Praw Kobiet serdecznie zaprasza do udziału w warsztacie #AkademiaMocyKobiet

Temat: Zadomowić się w sobie – warsztat o samopoznaniu (on-line)

Godziny: 17:30-20:00

Termin: 10.05.2021r. (poniedziałek)

Narzędzie: zoom

Na pytania: „Kim jestem? Co jest dla mnie naprawdę ważne?” odpowiadamy sobie każdego dnia. Droga do samopoznania stanowi proces, którego doświadczamy na przestrzeni życia. Jednocześnie, im lepiej znamy siebie, tym skuteczniej potrafimy o siebie zadbać i tym bardziej satysfakcjonujące relacje potrafimy zbudować. Odkrywanie swoich potrzeb, wartości, wizji i życiowej misji może być także źródłem wewnętrznej motywacji i inspiracji.

Czego dowiesz się podczas spotkania:

  • jakie potrzeby aktualnie znajdują się w Twoim życiu na pierwszym planie
  • czym jest misja i wizja oraz w jaki sposób wpływają one na nasze wybory
  • dlaczego życie w zgodzie ze swoimi wartościami jest źródłem dobrostanu

KTO PROWADZI: Aleksandra Modzelewska – absolwentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim, doktorantka w Międzydziedzinowej Szkole Doktorskiej UW. Ukończyła specjalizację wspieranie rozwoju osobowości, co pozwoliło jej rozwinąć podstawowe kompetencje trenerskie. Realizowała szkolenia z umiejętności miękkich dla dzieci i młodzieży, a także dla grup biznesowych. W trakcie studiów odbywała praktyki w Ośrodku Rehabilitacji Socjopsychiatrycznej dla młodzieży w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii. Aktualnie, podczas różnorodnych warsztatów i szkoleń, zdobywa wiedzę z zakresu Terapii Tańcem i Ruchem oraz Analizy Ruchu Laban Bartenieff, a także ubiega się o tytuł Praktyka Dialogu Motywującego. Od wielu lat pasjonuje się tańcem, od trzech lat tańczy tango argentyńskie. Interesuje się także jogą, medytacją oraz szeroko pojętą filozofią Wschodu.

ZAPISY: warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl
*Ilość osób w grupie jest ograniczona, o uczestnictwie w treningu decyduje kolejność zgłoszeń

KOSZT: Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

*W przypadku nie zgłoszenia się wystarczającej liczby uczestniczek, zastrzegamy możliwość zmiany terminu lub odwołania warsztatu.

Zasady: link do wydarzenia zostanie przesłany tylko do zapisanych osób

Uczestniczka na początku zajęć, będzie proszona o włączenie kamerki, w czasie zajęć będzie możliwość pracy również z wyłączoną kamerką.

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii