JOGA mocy i urody

Więcej

21 lutego 2018 18:15 - 19:45

Warszawa ul. Piękna

ul. Piękna 66A lokal 10, 5 piętro, Warszawa

KUP BILET

Akademia Mocy Kobiet serdecznie zaprasza kobiety w każdym wieku na zajęcia JOGI.

Wewnętrzna MOC jest odkryciem w sobie przestrzeni spokoju, odwagi i miłości.
Zaś URODA, to promienność, którą zauważą wszyscy wokół nas.

DO SZCZĘŚLIWEGO ŻYCIA POTRZEBUJEMY WEWNĘTRZNEJ MOCY I PROMIENNEJ URODY

DLA KOGO:

Masz poczucie braku wpływu na swoją moc i poziom energii, usprawiedliwiasz się trudną sytuacją, negatywnymi okolicznościami zewnętrznymi? Tak postępuje większość z nas, bo nasze umysły mają tendencję do negatywizmu.

Ale możesz zadbać o pozytywną stroną myślenia i wypracować zrównoważony sposób patrzenia na świat!

METODA:

JOGA, którą oferujemy daleko wykracza poza rozciąganie i wzmacnianie ciała. W każdym ćwiczeniu mamy element pracy z umysłem i poznawania siebie.

Uczymy się odkrywać prawdziwą siebie, zdobywamy bezcenną wiedzę i energię, które pozwolą nam na poruszanie się z gracją i lekkością w codzienności.

Program domowych ćwiczeń „5 – 5 – 5” będzie Was wzmacniał na co dzień – przyjdźcie i zapoznajcie się z nim.

? KIEDY: w każdą roboczą środę, w godzinach: 18.15-19.45
? GDZIE: Fundacja Centrum Praw Kobiet, ul. Piękna 66A lokal 10, 5 piętro, Warszawa
?BILETY: online lub przelewem na numer konta CPK:  59 1020 1156 0000 7102 0059 9241, zapisy przy przelewie: warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl lub telefonicznie 22 622 25 17.)*
?KOSZT pojedyncze wejście: 20 zł /osoby.
Ilość osób w grupie jest ograniczona, o uczestnictwie w treningu decyduje kolejność zgłoszeń. Można uczestniczyć w pojedynczych zajęciach.

UWAGA: Przy przypadku karnetów, w razie nieobecności jedne zajęcia w miesiącu można odrobić, jeżeli będą wolne miejsca i po wcześniejszym uzgodnieniu z trenerką.

KTO PROWADZI:

Ola Duda – nauczycielka jogi, instruktorka certyfikowana przez amerykański Instytut Badań Jogi Kundalini, doświadczona także w stylu Hatha Jogi oraz Sri Sri Jogi, entuzjastka propagowania zasad jogi na co dzień i w miejscu pracy, coacherka w dziedzinie technik jogi. Od 15 lat ćwiczę, uczę, obserwuję, oddycham, szukam, znajduję, przyjmuję, oddaję i zmieniam. Z radością odkrywam zmiany w sobie, z radością również dzielę się swoim doświadczeniem proponując własny program rozwoju osobistego oparty na jodze.

O NAS:

Warsztat odbywa się w ramach projektu Fundacji, Akademii Mocy Kobiet.

*W przypadku nie zgłoszenia się wystarczającej liczby uczestniczek, zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu lub odwołania treningu.

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii