Kobieca Grupa Teatralna

Więcej

16 maja 2018 17:00 - 20:00

Warszawa ul. Piękna

ul. Piękna 66A lokal 10, 5 piętro, Warszawa

KOBIECA GRUPA TEATRALNA

Akademia Mocy Kobiet zaprasza wszystkie kobiety, które chcą realizować się twórczo zarówno w zainteresowaniach aktorskich jak plastycznych, muzycznych, literackich na warsztaty teatralne dla kobiet!

Jeżeli chcesz wziąć udział jako aktorka, scenografka, techniczka w przedstawieniu teatralnym przyjdź na pierwsze spotkanie! KOBIECA GRUPA TEATRALNA – WSTĘP WOLNY!

Pod kierunkiem doświadczonej dramaturżki i coacha stworzycie spektakl oparty o Wasze historie i przemyślenia. Powiecie o tym, co dla Was ważne. Podzielicie się swoimi doświadczeniami, emocjami.

Warsztaty Teatralne – program:

Co będziemy robić?

  • Zbierać opowieści i uczyć się przekuwać je w scenariusz teatralny
  • Uczyć się podstaw warsztatu aktorskiego i improwizacji teatralnej
  • Tworzyć kostiumy i scenografię
  • Całość zwieńczy stworzone przez zespół przedstawienie teatralne

 ? KIEDY:  każda robocza środa, pierwsze zajęcia 16-go maja, godziny: 17-20
? GDZIE: Fundacja Centrum Praw Kobiet, ul. Piękna 66A lokal 10, 5 piętro, Warszawa
?ZAPISY: online, e-mail: warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl lub telefonicznie: 22 622 25 17.

KTO PROWADZI:

Dagna Ślepowrońska – dramatopisarka (członek Stowarzyszenia Pisarzy Polskich), autorka sztuk wystawianych w Polsce i za granicą, praktyk dramy, psychoterapeutka. We współpracy z Centrum Praw Kobiet zrealizowała 10 spektakli autorską metody Teatru Obrzędowego.

Monika W. Perdjon – aktorka, DramaCoach, trener skutecznej autoprezentacji. Ukończyła mi. in. Studio Teatralne w Warszawie, Uniwersytet Warszawski, Studium Coacha Biznesu, Coaching grupowy i zespołowy, oraz wiele szkoleń psychologicznych m.in. na SWPS. Członek Stowarzyszenia Praktyków Dramy Stop-Klatka. Od 13 lat gra w teatrach i serialach. Utworzyła autorską metodę rozwoju DramaCoaching. Współpracuje z Kliniką Stresu, Fundacją Centrum Praw Kobiet, Stowarzyszeniem Drama Point, prowadzi własną firmę szkoleniową oraz studio lektorskie, udziela porad eksperckich na forum Stres i Emocje Gazeta.pl, publikuje artykuły na portalu magazynu Zwierciadło.

 O NAS: Warsztat odbywa się w ramach projektu Fundacji, Akademii Mocy Kobiet.

*W przypadku nie zgłoszenia się wystarczającej liczby uczestniczek, zastrzegamy możliwość zmiany terminu lub odwołania warsztatu.

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii