SPOTKANIE Z MIŁOŚCIĄ

Więcej

10 lutego 2018 12:00 - 14:00

Każdy z nas ma własne wyobrażenia o miłości. Pomimo tego, że zazwyczaj pragniemy, by uczucie to uszczęśliwiało, niejednokrotnie przynosi ono ból i rozczarowanie. Czym jest więc miłość i co pomaga stworzyć satysfakcjonujący trwały związek?

 Akademia Mocy Kobiet zaprasza na SPOTKANIE Z MIŁOŚCIĄ. WSTĘP WOLNY!

Jak napisał Erich Fromm, wybitny psycholog i znawca relacji międzyludzkich, „miłość jest sztuką i można się jej nauczyć”. I jak w każdym procesie zdobywania nowych umiejętności warto rozpocząć od wiedzy teoretycznej, by potem świadomie wdrażać ją w działanie. Temu właśnie poświęcone jest „Spotkanie z miłością”:

 PROGRAM:

  • co na temat miłości mówią badania i nauka
  • jakim przemianom podlega miłość z w związku
  • jakie są odmiany miłości
  • jakie są dominujące postawy w miłości
  • co wspólnego z miłością do kogoś ma miłość do samej siebie
  • jak zrównoważyć zależność i niezależność w bliskości
  • co pomaga stworzyć satysfakcjonujący związek

📆 KIEDY: 10 lutego (sobota), godziny: 12-14
🏠 GDZIE: Fundacja Centrum Praw Kobiet, ul. Piękna 66A lokal 10, 5 piętro, Warszawa
🛒KOSZT: WSTĘP WOLNY!
🖋ZAPISY: online lub e-mail: warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl lub telefonicznie 22 622 25 17.)* Ilość osób w grupie jest ograniczona, o uczestnictwie w treningu decyduje kolejność zgłoszeń.
ODWOŁANIE: Jeżeli się zapiszesz a nie będziesz mogła uczestniczyć, proszę powiadom nas! Zapewnisz w ten sposób możliwość uczestniczenia w spotkaniu innej osobie z listy rezerwowej.

METODA: Spotkanie zaplanowane jest w formie wykładu z częścią interaktywną na nurtujące Cię pytania i odpowiedzi.

KTO PROWADZI:
KATARZYNA LORECKA, psycholog, coach, autorka książek i artykułów psychologicznych. Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących bliskich relacji, w tym miłości, której to poświęciła swoją ostatnią książkę pt. „Miłość. Kocha… lubi… szanuje…?”.

O NAS: Spotkanie odbywa się w ramach projektu Fundacji, Akademii Mocy Kobiet. W programie Akademii znajdziesz interesujące warsztaty, które poruszają i inspirują do odnajdywania nowych rozwiązań, pozwolą poznać i rozwinąć umiejętności. Szukaj naszych kolejnych szkoleń w kalendarzu!

*W przypadku nie zgłoszenia się wystarczającej liczby uczestniczek, zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu lub odwołania warsztatu.