Kurs samoobrony i asertywności

Zapraszamy na podstawowy weekendowy kurs samoobrony i asertywności dla Kobiet WenDo, który obejmuje samoobronę fizyczną, psychiczną i słowną.

WenDo nie jest sztuką walki, ale metodą przeciwdziałania przemocy wobec kobiet, która uczy zachowań asertywnych oraz technik samoobrony, które w razie zagrożenia, pozwolą kobietom w różnych sytuacjach skutecznie się bronić.

Udział w warsztatach możliwy tylko na całości zajęć, od soboty. Nie można dołączyć do grupy drugiego dnia!

W czasie szkolenia zapewniamy napoje: wodę mineralną, kawę, herbatę, uczestniczki otrzymują materiały szkoleniowe.

Prosimy przyjść w stroju wygodnym, luźnym, umożliwiającym swobodne poruszanie się. Konieczne jest obuwie sportowe (wiązane) na zmianę.

Zajęcia prowadzi:
Liliana Otręba – pedagożka, doświadczona trenerka WenDo, mentorka, animatorka, instruktorka symboliki ciała i improwizacji. Ukończyła szereg szkoleń i kursów min. z zakresu komunikacji, technik dramowych, mentoringu, pracy z ciałem, rozwiązywania konfliktów i mediacji, procesów grupowych, sztuki – jako narzędzia w procesie dokonywania pozytywnej zmiany społecznej, improwizacji oraz Teatru Forum. W swojej pracy wykorzystuje różne metody: WenDo, dramę, Teatr Forum, symbolikę ciała i improwizację taneczną. Jako trenerka współpracuje z wieloma organizacjami pozarządowymi, firmami, instytucjami państwowymi i kulturalnymi, uczelniami wyższymi.

Warsztaty odbywają się w lokalu w Centrum Praw Kobiet przy ulicy Pięknej 66 A lok. 10.

Termin 24- 25 czerwca
Godziny zajęć: 10.00-17.00

Zapisy na warsztaty proszę przesyłać na adres e-mail z podaniem nazwy warsztatu i daty: akademia.rozwoju@cpk.org.pl lub telefonicznie: 226222517. Prosimy o podanie swojego numeru tel. kontaktowego.

Opłata wynosi 300 zł. za dwudniowy warsztat (12 godzin).

Numer konta CPK do wpłaty: 18 1020 1156 0000 7302 0095 8587. W rubryce tytuł wpłaty proszę wpisać nazwę warsztatu.

Dochód ze szkolenia przeznaczony jest na pomoc klientkom Centrum Praw Kobiet. Uczestnicząc w warsztatach, wspierasz inne kobiety

Maxalt Online
Buy Cafergot
Buy Motrin Online
Robaxin

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii