Kalendarz GAGAMODELS – wsparcie dla CPK!

Już po raz ósmy agencja GAGAMODELS wydaje charytatywny kalendarz we współpracy z wybranym artystą. W wydaniu na 2021 r. jest to Kamil Kotarba.

Autorem sesji, w której wystąpiło siedem modelek jest Kamil Kotarba. Zdjęcia są pełne nieskrępowanej kobiecej ekspresji i zabawy. Nieco mroczna sceneria została przełamana humorem.

Jesienne wydarzenia, które nastąpiły już po realizacji sesji skłoniły nas do postanowienia, aby w tym roku całkowity dochód z tego kalendarza przeznaczony został na pomoc kobietom. Zarówno modelki jak i fotograf z entuzjazmem przyjęli pomysł.

Beneficjentem środków zebranych ze sprzedaży 8. edycji kalendarza GAGAMODELS jest CENTRUM PRAW KOBIET, którego misją od 26 lat jest przeciwdziałanie wszelkim formom przemocy i
dyskryminacji kobiet w życiu prywatnym, publicznym i zawodowym.

#mybodymychoice stanowi przełom w walce kobiet. Strajki z udziałem setek tysięcy ludzi pokazały, jak wielką siłą są kobiety.

Wraz z zespołem GAGAMODELS oraz modelkami biorącymi udział w tym projekcie jesteśmy dumni, że poprzez sprzedaż kalendarza możemy przyczynić się do walki z nierównością społeczną, mimo iż fakt, że w środku Europy w XXI wieku istnieje taka potrzeba napawa nas równocześnie smutkiem.

Aby zakupić kalendarz z limitowanej edycji stu sztuk i wesprzeć prawa kobiet należy wpłacić minimum 333 zł na konto Centrum Praw Kobiet, ul. Wilcza 60 lok. 19 00-679 Warszawa

59 1020 1156 0000 7102 0059 9241

Opis przelewu: Kalendarz Gagamodels – oddział poznański

ZOBACZ KALENDARZ

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii