WIOSENNA WYMIANA RZECZY I TALENTÓW

Więcej

24 marca 2018 10:00

Warszawa ul. Piękna

ul. Piękna 66A lokal 10, 5 piętro, Warszawa

Wiosenna wymiana rzeczy i talentów

Zbliża się wiosna i święta Wielkanocne – to okazja do spotkania w kobiecym gronie, wymiany talentów i rzeczy z szaf.

Fundacja Centrum Praw Kobiet zaprasza serdecznie na „Wiosenną wymianę rzeczy i talentów”.

Robisz przegląd swoich szaf, chcesz odświeżyć garderobę, znów masz poczucie, że nie masz się w co ubrać, przyjdź do nas. W naszej szafie na Pięknej mamy dużo rzeczy, którymi chętnie się podzielimy z potrzebującymi.
A może masz ochotę rozwinąć własne zainteresowania i umiejętności? Każda z nas ma przecież coś w czym jest dobra i mogłaby podzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi, ale też słabe punkty, w czym potrzebuje pomocy lub wsparcia. Dla specjalistki od pieczenia ciast marzeniem może być nauka tanga. Coach może mieć kłopoty z zorganizowaniem przyjęcia dla swojej pociechy. Lektorka języka niemieckiego chętnie kupi lub samodzielnie zrobi ozdoby na święta Wielkanocne.
Dlaczego więc się nie spotkać, dokonać wymiany naszych talentów, umiejętności i rzeczy.

Fundacja Centrum Praw Kobiet zaprasza serdecznie na „Wiosenną wymianę rzeczy i talentów”. W pierwszej edycji wymiany rzeczy i talentów zapraszamy na przegląd Pięknej szafy, pokaz tanga i naukę podstawowych kroków milongi oraz warsztaty ozdób wielkanocnych z filcu – kurczak wielkanocny.

Przyjdź w sobotę 24.03.2018 roku w godzinach 10.00-15.00 na Piękną 66a lok.10/11.

Jako, że jest to ostatnia sobota przed Wielkanocą, będziemy również dzielić się jajkiem i składać sobie świąteczne życzenia. Pisanki i smakołyki mile widziane. Dodatkowo możesz pochwalić się umiejętnościami kulinarnymi i przynieść jakieś ciasto lub inne przygotowane przez siebie pyszności. Wówczas na pewno dla wszystkich będzie to jeszcze milszy dzień. 

Przyjdź, spotkaj się z nami, na pewno będzie dużo śmiechu i dobrej zabawy! Serdecznie zapraszamy.

UWAGA: Spotkanie otwarte i bezpłatne. Jednak z uwagi na konieczność zakupu materiałów do tworzenia ozdób prosimy o zapisywanie się na warsztaty ozdób wielkanocnych z filcu. Chcesz się zapisać lub dowiedzieć się więcej zadzwoń 22 6222517 lub napisz warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii