Darowizna finansowa

Imitrex Online
Buy Skelaxin
Cafergot
Buy Indometacin without Prescription

  • Wiele firm reprezentujących różne branże decyduje się wspierać działalność Centrum Praw Kobiet i nasze klientki darowizną finansową – jednorazową lub regularnymi wpłatami.
  • Zobacz, kto nas wspiera
  • Chcesz przekazać nam darowiznę? Skontaktuj się z nami:
    wspolpraca@cpk.org.pl

Jakie korzyści odniesie Twoja firma
ze współpracy z nami?

Znana marka

Fundacja Centrum Praw Kobiet działa od 1994 roku. Jesteśmy największą organizacją w Polsce, która pomaga kobietom doświadczającym przemocy. Walczymy o równouprawnienie kobiet w sferze publicznej, w pracy i w życiu osobistym. Przeprowadziłyśmy kilkanaście kampanii społecznych. Mamy ponad 50 000 fanek na Facebooku i ponad 20 000 na Instagramie.

Wiarygodny partner

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego, działająca w 7 miastach w Polsce. Ponad 100 000 kobiet otrzymało od nas pomoc przez 27 lat. Co roku zgłasza się kolejnych 5500 kobiet, które doświadczyły przemocy. Posiadamy zespół profesjonalnych psycholożek, prawniczek, doradczyń zawodowych. Oferujemy kompleksową pomoc ofiarom i ich dzieciom.

Korzyści finansowe

Firmy, które wspierają organizacje pożytku publicznego mogą przekazaną darowiznę odliczyć od dochodu i w ten sposób obniżyć wysokość podatku. Odliczeniu podlegają darowizny przekazane łącznie do wysokości nieprzekraczającej 10% dochodu (zob. art. 18 ust. 1 pkt 1 ustawy o PDOP).    Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii