Darowizny rzeczowe

Obecnie Centrum Praw Kobiet poszukuje firm, które mogą przekazać w darowiźnie:

  • materiały biurowe, takie jak: papier do drukarki (A4), koszulki na dokumenty (A4), zakładki indeksujące, korektory, długopisy, przekładki kartonowe do segregatorów, segregatory, zakreślacze, markery, teczki z gumką, koperty (różne rozmiary), karteczki samoprzylepne
  • środki ochrony: maseczki, płyny dezynfekujące do rąk i powierzchni 
  • na potrzeby schroniska dla kobiet SOW(a) w Warszawie: wyposażenie sali zabaw dla dzieci: zabawki, książeczki, filmy, gry, a także ręczniki, koce, pościel (poduszki, kołdry) i tzw. bielizna pościelowa (poszewki, prześcieradła), wodoodporne pokrowce na materace, sztućce, niewielka kanapa, fotele. 

Możesz nam pomóc? Skontaktuj się bezpośrednio z wybranym oddziałem:

Warszawa

Poznań

Gdańsk

Kraków

Łódź

Wrocław

Buy Imitrex
Buy Indometacin Online
Topamax
Buy Robaxin without Prescription

Jakie korzyści odniesie Twoja firma
ze współpracy z nami?

Znana marka

Fundacja Centrum Praw Kobiet działa od 1994 roku. Jesteśmy największą organizacją w Polsce, która pomaga kobietom doświadczającym przemocy. Walczymy o równouprawnienie kobiet w sferze publicznej, w pracy i w życiu osobistym. Przeprowadziłyśmy kilkanaście kampanii społecznych. Mamy ponad 50 000 fanek na Facebooku i ponad 20 000 na Instagramie.

Wiarygodny partner

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego, działająca w 5 miastach w Polsce. Ponad100 000 kobiet otrzymało od nas pomoc przez 27 lat. Co roku zgłasza się do nas po pomoc ponad 5000 kobiet, które doświadczyły przemocy. Posiadamy zespół profesjonalnych psycholożek, prawniczek, doradczyń zawodowych. Oferujemy kompleksową pomoc ofiarom i ich dzieciom.

Korzyści finansowe

Firmy, które wspierają organizacje pożytku publicznego mogą przekazaną darowiznę odliczyć od dochodu i w ten sposób obniżyć wysokość podatku. Odliczeniu podlegają darowizny przekazane łącznie do wysokości nieprzekraczającej 10% dochodu (zob. art. 18 ust. 1 pkt 1 ustawy o PDOP).    Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii