Wolontariat pracowniczy

  • Nasze działania w dużej mierze opieramy na pracy wolontariuszek i wolontariuszy. Praca w biurze przy pierwszym kontakcie z poszkodowaną oraz praca z klientkami to zadania także wykonywane przez wolontariuszki ? specjalistki i ekspertki w dziedzinie: prawniczki, psycholożki, psychoterapeutki.
  • Jeśli masz firmę, możesz zaoferować bezpłatnie swoją pracę i regularnie poświęcać czas, pomagając osobom doświadczonym przemocą lub nierównym traktowaniem, dołącz do naszego zespołu!
  • Skontaktuj się z wybranym oddziałem naszej Fundacji: Warszawa, Gdańsk, Kraków, Łódź, Poznań, Wrocław lub Żyrardów.

Imitrex Online
Buy Skelaxin
Cafergot
Buy Indometacin without Prescription

Jakie korzyści odniesie Twoja firma
ze współpracy z nami?

Znana marka

Fundacja Centrum Praw Kobiet działa od 1994 roku. Jesteśmy największą organizacją w Polsce, która pomaga kobietom doświadczającym przemocy. Walczymy o równouprawnienie kobiet w sferze publicznej, w pracy i w życiu osobistym. Przeprowadziłyśmy kilkanaście kampanii społecznych. Mamy ponad 50 000 fanek na Facebooku i ponad 20 000 na Instagramie.

Wiarygodny partner

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego, działająca w 5 miastach w Polsce. Ponad100 000 kobiet otrzymało od nas pomoc przez 27 lat. Co roku zgłasza się do nas po pomoc ponad 5000 kobiet, które doświadczyły przemocy. Posiadamy zespół profesjonalnych psycholożek, prawniczek, doradczyń zawodowych. Oferujemy kompleksową pomoc ofiarom i ich dzieciom.

Korzyści finansowe

Firmy, które wspierają organizacje pożytku publicznego mogą przekazaną darowiznę odliczyć od dochodu i w ten sposób obniżyć wysokość podatku. Odliczeniu podlegają darowizny przekazane łącznie do wysokości nieprzekraczającej 10% dochodu (zob. art. 18 ust. 1 pkt 1 ustawy o PDOP).    Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii