Wolontariat pracowniczy

  • Nasze działania w dużej mierze opieramy na pracy wolontariuszek i wolontariuszy. Praca w biurze przy pierwszym kontakcie z poszkodowaną oraz praca z klientkami to zadania także wykonywane przez wolontariuszki ? specjalistki i ekspertki w dziedzinie: prawniczki, psycholożki, psychoterapeutki.
  • Jeśli masz firmę, możesz zaoferować bezpłatnie swoją pracę i regularnie poświęcać czas, pomagając osobom doświadczonym przemocą lub nierównym traktowaniem, dołącz do naszego zespołu!
  • Zobacz, jak jeszcze możecie pomóc: klik

Imitrex Online
Buy Skelaxin
Cafergot
Buy Indometacin without Prescription

Jakie korzyści odniesie Twoja firma
ze współpracy z nami?

Znana marka

Fundacja Centrum Praw Kobiet działa od 1994 roku. Jesteśmy największą organizacją w Polsce, która pomaga kobietom doświadczającym przemocy. Walczymy o równouprawnienie kobiet w sferze publicznej, w pracy i w życiu osobistym. Przeprowadziliśmy kilkanaście kampanii społecznych. Mamy ponad 28 000 fanek na Facebooku.

Wiarygodny partner

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego, działająca w 5 miastach w Polsce. 100 000 kobiet otrzymało od nas pomoc przez 25 lat. Co roku zgłasza się kolejnych 5500 kobiet, które doświadczyły przemocy. Posiadamy zespół profesjonalnych psycholożek, prawniczek, doradczyń zawodowych. Oferujemy kompleksową pomoc ofiarom i ich dzieciom.

Korzyści finansowe

Firmy, które wspierają organizacje pożytku publicznego mogą przekazaną darowiznę odliczyć od dochodu i w ten sposób obniżyć wysokość podatku. Odliczeniu podlegają darowizny przekazane łącznie do wysokości nieprzekraczającej 10% dochodu (zob. art. 18 ust. 1 pkt 1 ustawy o PDOP).    Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii