Partnerstwo przy kampanii społecznej

  • Misją Centrum Praw Kobiet jest także wpływanie na kształt prawa oraz szeroko rozumiane działania edukacyjne. Nagłaśniamy problem przemocy wobec kobiet, niezależnie od tego, czy sprawcą jest osoba prywatna, grupa społeczna czy państwo.
  • Jeśli pracujesz w agencji reklamowej, agencji PR, agencji social media lub agencji eventowej, możesz pomóc oferując swoją pracę pro-bono.

Jakie korzyści odniesie Twoja firma
ze współpracy z nami?

Znana marka

Fundacja Centrum Praw Kobiet działa od 1994 roku. Jesteśmy największą organizacją w Polsce, która pomaga kobietom doświadczającym przemocy. Walczymy o równouprawnienie kobiet w sferze publicznej, w pracy i w życiu osobistym. Przeprowadziliśmy kilkanaście kampanii społecznych. Mamy 20 000 fanek na Facebooku.

Wiarygodny partner

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego, działająca w 4 miastach w Polsce. 65 000 kobiet otrzymało od nas pomoc przez ponad 20 lat. Co roku zgłasza się kolejnych 5500 kobiet, które doświadczyły przemocy. Posiadamy zespół profesjonalnych psycholożek, prawniczek, doradczyń zawodowych. Oferujemy kompleksową pomoc ofiarom i ich dzieciom.

Korzyści finansowe

Firmy, które wspierają organizacje pożytku publicznego mogą przekazaną darowiznę odliczyć od dochodu i w ten sposób obniżyć wysokość podatku. Odliczeniu podlegają darowizny przekazane łącznie do wysokości nieprzekraczającej 10% dochodu (zob. art. 18 ust. 1 pkt 1 ustawy o PDOP).