Partnerstwo przy kampanii społecznej

  • Misją Centrum Praw Kobiet jest także wpływanie na kształt prawa oraz szeroko rozumiane działania edukacyjne. Nagłaśniamy problem przemocy wobec kobiet, niezależnie od tego, czy sprawcą jest osoba prywatna, grupa społeczna czy państwo.
  • Jeśli pracujesz w agencji reklamowej, agencji PR, agencji social media lub agencji eventowej, możesz pomóc, oferując nam swoją pracę pro-bono.
  • Twoją firmę interesuje wspólna kampania społeczna zw. z przeciwdziałaniem przemocy, bezpieczeństwem, równością w związku i w życiu publicznym? Zwróć się do nas.
  • Kontakt:
    pr@cpk.org.pl

Tylenol Online
Buy Toradol
Buy Celebrex Online
Emla

Jakie korzyści odniesie Twoja firma
ze współpracy z nami?

Znana marka

Fundacja Centrum Praw Kobiet działa od 1994 roku. Jesteśmy największą organizacją w Polsce, która pomaga kobietom doświadczającym przemocy. Walczymy o równouprawnienie kobiet w sferze publicznej, w pracy i w życiu osobistym. Przeprowadziłyśmy kilkanaście kampanii społecznych. Mamy ponad 50 000 fanek na Facebooku i ponad 20 000 na Instagramie.

Wiarygodny partner

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego, działająca w 5 miastach w Polsce. Ponad100 000 kobiet otrzymało od nas pomoc przez 27 lat. Co roku zgłasza się do nas po pomoc ponad 5000 kobiet, które doświadczyły przemocy. Posiadamy zespół profesjonalnych psycholożek, prawniczek, doradczyń zawodowych. Oferujemy kompleksową pomoc ofiarom i ich dzieciom.

Korzyści finansowe

Firmy, które wspierają organizacje pożytku publicznego mogą przekazaną darowiznę odliczyć od dochodu i w ten sposób obniżyć wysokość podatku. Odliczeniu podlegają darowizny przekazane łącznie do wysokości nieprzekraczającej 10% dochodu (zob. art. 18 ust. 1 pkt 1 ustawy o PDOP).    Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii