Partner Akademii Mocy Kobiet

  • Akademia Mocy Kobiet to całoroczny program bezpłatnych warsztatów dla kobiet, które wychodzą z trudnych związków i chcą wzmocnić się lub zacząć samodzielne życie bez dotychczasowego partnera. Warsztaty są prowadzone w Warszawie, Łodzi, Gdańsku oraz we Wrocławiu.
  • W ciągu jednego miesiąca w warsztatach uczestniczy ponad 100 kobiet.
  • Koszt organizacji jednego warsztatu waha się od 1200 zł do 4000 zł. W 2018 r. zorganizowałyśmy blisko 70 wydarzeń w ramach Akademii Mocy Kobiet
  • Twoja firma może zostać partnerką Akademii Mocy Kobiet finansując spotkania i szkolenia warsztatowe.

Linklaters

Jakie korzyści odniesie Twoja firma
ze współpracy z nami?

Znana marka

Fundacja Centrum Praw Kobiet działa od 1994 roku. Jesteśmy największą organizacją w Polsce, która pomaga kobietom doświadczającym przemocy. Walczymy o równouprawnienie kobiet w sferze publicznej, w pracy i w życiu osobistym. Przeprowadziliśmy kilkanaście kampanii społecznych. Mamy ponad 26 000 fanek na Facebooku.

Wiarygodny partner

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego, działająca w 5 miastach w Polsce. 65 000 kobiet otrzymało od nas pomoc przez ponad 20 lat. Co roku zgłasza się do nas po pomoc ponad 5000 kobiet, które doświadczyły przemocy. Posiadamy zespół profesjonalnych psycholożek, prawniczek, doradczyń zawodowych. Oferujemy kompleksową pomoc ofiarom i ich dzieciom.

Korzyści finansowe

Firmy, które wspierają organizacje pożytku publicznego mogą przekazaną darowiznę odliczyć od dochodu i w ten sposób obniżyć wysokość podatku. Odliczeniu podlegają darowizny przekazane łącznie do wysokości nieprzekraczającej 10% dochodu (zob. art. 18 ust. 1 pkt 1 ustawy o PDOP).