Partner Akademii Mocy Kobiet

  • Akademia Mocy Kobiet to całoroczny program bezpłatnych warsztatów i spotkań dla kobiet, które wychodzą z trudnych związków i chcą wzmocnić się lub zacząć samodzielne życie bez dotychczasowego oprawcy. Warsztaty są prowadzone w Warszawie i Gdańsku.
  • W ciągu jednego miesiąca w spotkaniach AMK uczestniczy ponad 100 kobiet.
  • Koszt organizacji jednego warsztatu waha się od 1200 zł do 4000 zł. W ramach AMK w 2018 r. zorganizowałyśmy blisko 70 wydarzeń!
  • Twoja firma może zostać partnerką Akademii Mocy Kobiet, finansując spotkania i szkolenia warsztatowe. Skontaktuj się z nami i dowiedz więcej.

KONTAKT

Barbara Roszuk-Galus

tel. 519 431 157

warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl

Buy Mobic
Buy Tizanidine Online
Toradol
Buy Zanaflex without Prescription

Jakie korzyści odniesie Twoja firma
ze współpracy z nami?

Znana marka

Fundacja Centrum Praw Kobiet działa od 1994 roku. Jesteśmy największą organizacją w Polsce, która pomaga kobietom doświadczającym przemocy. Walczymy o równouprawnienie kobiet w sferze publicznej, w pracy i w życiu osobistym. Przeprowadziłyśmy kilkanaście kampanii społecznych. Mamy ponad 50 000 fanek na Facebooku i ponad 20 000 na Instagramie.

Wiarygodny partner

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego, działająca w 5 miastach w Polsce. Ponad100 000 kobiet otrzymało od nas pomoc przez 27 lat. Co roku zgłasza się do nas po pomoc ponad 5000 kobiet, które doświadczyły przemocy. Posiadamy zespół profesjonalnych psycholożek, prawniczek, doradczyń zawodowych. Oferujemy kompleksową pomoc ofiarom i ich dzieciom.

Korzyści finansowe

Firmy, które wspierają organizacje pożytku publicznego mogą przekazaną darowiznę odliczyć od dochodu i w ten sposób obniżyć wysokość podatku. Odliczeniu podlegają darowizny przekazane łącznie do wysokości nieprzekraczającej 10% dochodu (zob. art. 18 ust. 1 pkt 1 ustawy o PDOP).    Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii