Akcja: kobieca edukacja

  • Centrum Praw Kobiet wydało kilkanaście poradników dla kobiet doświadczających przemocy, molestowania, ofiar gwałtu, rozwodów, praw rodzicielskich. Wszystkie były rozdawane bezpłatnie. Chcemy odnowić 4 wydania istniejących już poradników i przygotować 2 nowe, a także przygotować dla każdego 2 wersje: do druku i do e-wydania. Dystrybucja poradników będzie prowadzona przez e-sklep na stronie www.cpk.org.pl oraz na stoiskach Centrum Praw Kobiet podczas wydarzeń, eventów, konferencji.
  • Koszt wydania dwóch poradników w wersji drukowanej oraz elektronicznej to 12 500zł.
  • Twoja firma może zostać sponsorem Akcji: kobieca edukacja lub wybranego poradnika finansując jego opracowanie merytoryczne, przygotowanie graficzne oraz druk.

Jakie korzyści odniesie Twoja firma
ze współpracy z nami?

Znana marka

Fundacja Centrum Praw Kobiet działa od 1994 roku. Jesteśmy największą organizacją w Polsce, która pomaga kobietom doświadczającym przemocy. Walczymy o równouprawnienie kobiet w sferze publicznej, w pracy i w życiu osobistym. Przeprowadziliśmy kilkanaście kampanii społecznych. Mamy 20 000 fanek na Facebooku.

Wiarygodny partner

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego, działająca w 4 miastach w Polsce. 65 000 kobiet otrzymało od nas pomoc przez ponad 20 lat. Co roku zgłasza się kolejnych 5500 kobiet, które doświadczyły przemocy. Posiadamy zespół profesjonalnych psycholożek, prawniczek, doradczyń zawodowych. Oferujemy kompleksową pomoc ofiarom i ich dzieciom.

Korzyści finansowe

Firmy, które wspierają organizacje pożytku publicznego mogą przekazaną darowiznę odliczyć od dochodu i w ten sposób obniżyć wysokość podatku. Odliczeniu podlegają darowizny przekazane łącznie do wysokości nieprzekraczającej 10% dochodu (zob. art. 18 ust. 1 pkt 1 ustawy o PDOP).