Akcja: kobieca edukacja

  • Centrum Praw Kobiet wydało kilkanaście poradników dla kobiet doświadczających przemocy, molestowania, gwałtu, rozwodów, a także dotyczących praw rodzicielskich. Wszystkie były rozdawane bezpłatnie. Chcemy odnowić 4 wydania istniejących już poradników i przygotować 2 nowe, a także przygotować dla każdego 2 wersje: do druku i do e-wydania. Dystrybucja poradników będzie prowadzona przez e-sklep na stronie www.cpk.org.pl oraz na stoiskach Centrum Praw Kobiet podczas wydarzeń, eventów, konferencji.
  • Koszt wydania dwóch poradników w wersji drukowanej oraz elektronicznej to 12 500 zł.
  • Twoja firma może zostać sponsorem Akcji: kobieca edukacja lub wybranego poradnika, finansując jego opracowanie merytoryczne, przygotowanie graficzne oraz druk.

Skontaktuj się z nami:
sekretariat@cpk.org.pl

Norflex Online
Buy Cafergot Online
Indometacin
Buy Arcoxia without Prescription

Jakie korzyści odniesie Twoja firma
ze współpracy z nami?

Znana marka

Fundacja Centrum Praw Kobiet działa od 1994 roku. Jesteśmy największą organizacją w Polsce, która pomaga kobietom doświadczającym przemocy. Walczymy o równouprawnienie kobiet w sferze publicznej, w pracy i w życiu osobistym. Przeprowadziłyśmy kilkanaście kampanii społecznych. Mamy ponad 50 000 fanek na Facebooku i ponad 20 000 na Instagramie.

Wiarygodny partner

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego, działająca w 5 miastach w Polsce. Ponad100 000 kobiet otrzymało od nas pomoc przez 27 lat. Co roku zgłasza się do nas po pomoc ponad 5000 kobiet, które doświadczyły przemocy. Posiadamy zespół profesjonalnych psycholożek, prawniczek, doradczyń zawodowych. Oferujemy kompleksową pomoc ofiarom i ich dzieciom.

Korzyści finansowe

Firmy, które wspierają organizacje pożytku publicznego mogą przekazaną darowiznę odliczyć od dochodu i w ten sposób obniżyć wysokość podatku. Odliczeniu podlegają darowizny przekazane łącznie do wysokości nieprzekraczającej 10% dochodu (zob. art. 18 ust. 1 pkt 1 ustawy o PDOP).    Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii